شیشه اوپل کورسا و شیشه اپل موکا و شیشه اوپل استرا همگی در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. شیشه خودرو جزو قسمت های مهم خودرو است که از اهمیت زیادی برخودار است. این شیشه ها کارایی بسیار زیادی دارند. اولین کارایی که می توانیم به آن ها اشاره کنیم دید درست برای راننده است. دومین کارایی  این قطعات محافظت سرنشینان خودرو از برف، باران، سرما، گرد و غبار و … می باشد. همچنین شیشه هنگام تصادف از آسیب رساندن به شما جلوگیری می کند. در ادامه می خواهیم به شیشه اوپل در نسل های کورسا، استرا و موکا بپردازیم. پس تا انتهای این مقاله در شیشه عبدالهی همراه ما باشید تا با تمام گلس های این خودرو کامل آشنا شوید.

شیشه اوپل

اوپل دارای خودرو های متعددی است که سه نسل آن در کشور ایران به فروش می رسد. این سه نسل شامل کورسا، استرا  و موکا هستند.در هر سه نسل این خودرو ها شیشه های جلو، عقب و درب های جلو و درب های عقب وجود دارد. اما در نسل کورسا شیشه لچکی نیز مشاهده می شود. خودرو اوپل موکا دارای شیشه های روستونی جلو و لچکی و سانروف می باشد. در خودرو اوپل استرا علاوه بر شیشه های اصلی گلس های روستونی جلو، لچکی و روستونی عقب وجود دارد. همانطور که گفتیم شیشه جلو از جنس لمینت و شیشه های دیگر که به آن ها شیشه های جانبی گفته می شود از جنس سکوریت هستند.

شیشه جلو اوپل

تمام شیشه های جلو این خودرو ها از جنس لمینت ساخته شده است. گلس های لمینت دارای چندین لایه شیشه و چندین لایه پی وی بی هستند. این لایه ها خاصیت چسبندگی دارند و اگر شیشه جلو اوپل شکسته شود، ذرات آن ریز شده اما پخش نشده و نمی ریزند. بلکه به صورت چسبنده و منسجم کنار هم قرار می گیرند.

قیمت شیشه جلو اوپل

-قیمت گلس جلو خودرو اوپل استرا (1991 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو اوپل موکا (2012 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس جلو خودرو اوپل کورسا (1982 تاکنون): تماس بگیرید.

به دلیل نوسانات موجود در قیمت شیشه نمی توانیم قیمت آن ها را ذکر کنیم و از شما مشتریان عزیز عذرخواهی می کنیم. اما برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت آن ها می توانید با ما تماس بگیرید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب اوپل

در حقیقت (شیشه بغل اپل ) یا همان شیشه درب های عقب و درب های جلو از جنس متفاوتی ساخته شده اند که نام آن سکوریت است. شیشه های سکوریت به شکل متفاوتی ساخته شده اند. بدین گونه که جهت ساخت شیشه سکوریت شیشه های معمولی در کارخانه با دمای بالای مانند 600 یا 700 درجه سانتی گراد حرارت داده شده و نرم می شوند. سپس فرایند سرد سازی انجام می شود. این فرایند سرد سازی به گونه ای انجام می شود که اول به سطح شیشه سردی می رسد. همین موضوع باعث بالا بردن مقاومت و استحکام آن ها می شود.

قیمت گلس درب های عقب و درب های جلو اوپل

-قیمت گلس درب های عقب و درب های جلو خودرو اوپل استرا (1991 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس درب های عقب و درب های جلو خودرو اوپل موکا (2012 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس  درب های عقب و درب های جلو خودرو اوپل کورسا (1982 تاکنون): تماس بگیرید.

جهت استعلام قیمت می توانید با ما تماس حاصل فرمائید و از آن ها مطلع شوید.

شیشه سانروف اوپل

سانروف پنل هایی هستند که در سقف خودرو هایی که معمولا لوکس و یا اسپرت هستند ساخته می شوند. این پنل ها درواقع وظیفه ورود نور و هوای تازه به کابین ها را بر عهدا دارند. شیشه آن ها از جنس شیشه خودرو ساخته می شود که همان سکوریت است.

قیمت گلس سانروف اوپل

-قیمت گلس سانروف خودرو اوپل استرا (1991 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس سانروف خودرو اوپل موکا (2012 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس سانروف خودرو اوپل کورسا (1982 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه عقب اوپل

شیشه عقب خودرو های اوپل دارای خطوط المنت است. اگر نمی دانید خطوط المینت چیست، باید به شما بگوییم که خطوط المنت همان خطوط گرم کن و هیتری هستند که در فصل زمستان ب وصل شدن برق شیشه هنگام بارش برف و باران و بخار روی شیشه شروع به کار کردن می کنند. بدین ترتیب موجب از بین رفتن این قطرات و بخار شیشه عقب روی شیشه شده و دید راننده را واضح تر می کنند.

قیمت گلس عقب اوپل

-قیمت گلس عقب خودرو اوپل استرا (1991 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو اوپل موکا (2012 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس عقب خودرو اوپل کورسا (1982 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه لچکی اوپل

شیشه لچکی در این خودرو به شکل مثلثی کوچک است که با دو سوراخ که در پایین و وسط شیشه وجود دارند، روی بالا بر برقی و در قیمت پشت درب های عقب خودرو به صورت ثابت نصب می شوند. این شیشه ها از جنس سکوریت هستند.

قیمت گلس لچکی اوپل

-قیمت گلس لچکی خودرو اوپل استرا (1991 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس لچکی خودرو اوپل موکا (2012 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی خودرو اوپل کورسا (1982 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه روستونی جلو اوپل

شیشه روستونی به شکل شیشه های لچکی بوده و از جنس سکوریت تهیه می شوند. تنها تفاوت آن ها در این است که روی بدنه خودرو به صورت ثابت نصب می شوند.

قیمت گلس روستونی جلو اوپل

-قیمت گلس روستونی جلو خودرو اوپل استرا (1991 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس  روستونی جلو خودرو اوپل موکا (2012 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس روستونی جلو خودرو اوپل کورسا (1982 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه روستونی عقب اوپل

این شیشه ها مانند شیشه های لچکی، درب های جلو و درب های عقب، روستونی و سانروف از جنس سکوریت درست می شوند. به شیشه های سکوریت نشکن و تمپورت نیز می گویند . این شیشه ها درواقع بعد از شکستن به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند و برعکس شیشه های لمینت پخش شده و می ریزند. اما خوشبختانه دارای ذرات ایمن بعد از شکستن هستند و آسیبی به سرنشینان خودرو  نمی رسانند. لازم به ذکر است که شیشه های سکوریت مانند شیشه های لمینت قابل ترمیم نیستند

قیمت گلس روستونی عقب اوپل

-قیمت گلس روستونی عقب  خودرو اوپل استرا (1991 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس روستونی عقب خودرو اوپل موکا (2012 تاکنون): تماس بگیرید.

-قیمت گلس روستونی عقب خودرو اوپل کورسا (1982 تاکنون): تماس بگیرید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی