قیمت شیشه اپتیما جی تی لاین(2016) ،{شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه درب } امروز با مقاله ای جدید از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی همراه ما هستید. شیشه خودرو یکی از قسمت های خودرو است که در در محافظت از بدنه خودروو شیشه آن بسیار موثر می باشد. در نتیجه جنس آن ها باید با شیشه های معمولی تفاوت داشته باشد که همینطور هم است. جنس این نوع شیشه ها با شیشه های معمولی بسیار متفاوت می باشد.

شیشه اپتیما جی تی لاین

به همین دلیل تصمیم گرفتیم موضوع مقاله امروزمان را به شیشه اپتیما جی تی لاین اخصاص دهیم تا جنس گلس این خودرو، نحوه تعمیر و تعویض آن و همچنین اطلاعات مهم درمورد این خودرو را برای شما بررسی کنیم. پس جایی نروید و همراه ما باشید.

خودرو اپتیما جی تی لاین

این خودرو نسل چهارم از خودرو های اپتیما محسوب می شود. خودرو اپتیما جی تی لاین یک سدان متوسط متوسط D-segment  می باشد. ورود این خودرو به کشور ایران از نسل دوم اش شروع شد و خودرو پی جی لاین توسط شرکت اطلس خودرو به بازار عرضه گردید. اپتیما جی اف ظاهری مشابه به نسل سوم آن داشته و هنگامی که آن را نگاه می کنید گویی خودروی نسل اپتیما فیس لیفت از نسل قبلی آن می باشد. اما اگر بیشتر دقت کنید، می توانید تغییرات مختلفی در تمام قسمت های آن را مشاهده کنید. اپتیما ی 1، JF طول بیشتر و ارتفاع و حدود 3 سانتی متر پهنای بیشتری در مقایسه با نسل قبلی این خودرو دارد. این خودرو دو خودرو تفاوت های ظاهری جزئی ای با یکدیگر دارند اما از لحاظ فنی کاملا شبیه به هم هستند. هیوندای سوناتا، رنو تالیسمان و پژو 508 رقبای اصلی اپتیما محسوب می شوند.

شیشه-درب-جی-تی-2017
شیشه-درب-جی-تی-2017

شرکت کیا موتورز

شیشه جلو اپتیما جی تی لاین (2016)

گلس جلویی این خودرو از جنس لمینت بوده ودور مشکی و بالا رنگی می باشد. با توجه به نوع آپشن های این خودرو، از اشعه خورشید جلوگیری می کند و همچنین ضد ضربه بوده و از ایمنی زیادی برخودار است. شیشه های لمینت که معمولا در قسمت جلویی خودرو قرار می گیرند و با شیشه های سکوریت و معمولی تفاوت زیادی دارند. از لحاظ ساختار گلس های لمینت شامل دو یا چندین لایه چسبناک پی وی بی و یک لایه شیشه هستند. این لایه ها به شیشه می چسبند و در صورت برخورد جسم خارجی به آن برخورد کند و یا تصادف کنید، این شیشه پخش نمی شوند و نمی ریزد. به همین ترتیب شیشه های لمینت به هم می چسبند.

شیشه-جلو-اپتیما-جی-تی-لاین

شیشه جلو این خودرو شامل 4 مدل می شود که شامل :

1.در مدل های وارداتی دارای دوربین رادار بین خطوط و تابلو خوان. سنسور نور و باران، سنسور بخارگیر و گرمکن پایین شیشه برف پاک کن است. رنگ آن ها سبز سولار بوده و با نوار آفتابگیر بالای شیشه می باشد.

2.مدل دوم دارای دوربین، راداربین خطوط و تابلوخوان، سنسور بخارگیر و گرمکن پایین شیشه برف پاکن است. این نوع شیشه ها به رنگ سبز سولار می باشند و دارای نوار بالا آفتابگیر سرمه ای رنگ در بالای شیشه هستند.

3.سومین مدل این شیشه ها که مدل های شرکتی بوده و دارای سنسور نور و باران بوده و سنسور بخارگیر و گرمکن پایین شیشه برف پاکن را دارای می باشد.

4.در دیگر مدل های شرکتی این شیشه امکاناتی وجود ندارد و تنها دارای تیپ رنگی سبز سولار با نواد آفتابگیر بالای شیشه می باشد.

قیمت شیشه جلو اپتیما جی تی لاین

-قیمت شیشه جلو خودرو اپتیما جی تی لاین (2016 تا 2021): تماس بگیرید.

-گلس جلو اتومبیل اپتیما جی تی لاین (2010 تا 2016): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو خودرو اپتیما جی تی لاین 2016 تا 2018): تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت شیشه جلو این خودرو، با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنید.

شیشه-اپتیما-جی-تی-لاین-2016

شیشه درب های جلو و عقب اپتیما جی تی لاین (2016)

در قسمت درب های جلو این خودرو یک پایه پلاستیکی در قسمت پایین و جلوی شیشه وجود دارد و بر روی بالا برقی نصب می شوند. همچنین در قسمت درب های عقب این خودرو یک شیشه ذوزنقه ای واقع شده است که با یک پلاستیکی که در پایین وسط شیشه قرار دارد و بر روی بالا بر برقی نصب می شود و در دو تیپ رنگی سبز سولار و سبز لایت است. جنس گلس هر دو در این خودرو از شیشه سکوریت می باشد.

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب اپتیما جی تی لاین

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های خودرو اپتیما جی تی لاین (2016 تا 2021): تماس بگیرید.

-گلس  درب های جلو و درب های عقب اتومبیل اپتیما جی تی لاین (2010 تا 2016): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو اپتیما جی تی لاین 2016 تا 2018): تماس بگیرید.

به دلیل نوساناتی که در قیمت شیشه خودرو ها وجود دارد، قادر به ذکر قیمت آن ها نیستیم و از شما مشتریان عزیز عذر خواهی می کنیم. اما در صورت تمایل برای استعلام قیمت آن ها می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید.

قیمت-شیشه-عقب-اپتیما

شیشه عقب اپتیما جی تی لاین (2016)

در قینت عقب این شیشه یک شیشه بیضی شکل وجود دارد که قوی و خمیدگی موسطی داشته و دارای بخار گیر و آنتن است. در قسمت بالا و پایین این شیشه نوار پلاستیکی وجود دارد و در دو تیپ رنگی سبز سولار و سبز لایت است. جنس شیشه عقب این خودرو از سکوریت بوده و از استحکام و مقاومت بالایی برخودار است. این شیشه ها در صورت برخورد جسم خارجی و یا تصادف، پخش شده و به تکه های بسیار ریزی تبدیل می شوند.

قیمت شیشه عقب اپتیما جی تی لاین

-قیمت گلس عقب خودرو اپتیما جی تی لاین (2016 تا 2021): تماس بگیرید.

-گلس عقب اتومبیل اپتیما جی تی لاین (2010 تا 2016): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب خودرو اپتیما جی تی لاین 2016 تا 2018): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات شیشه خودرو مانند ترمیم، تعویض و خرید شیشه صورت می گیرد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لچکی اپتیما جی تی لاین

در قسمت لچکی این خودرو دارای یک شیشه کوچک بالای گلگیر عقب می باشد. این شیشه یک فریم پلاستیکی دور شیشه دارد و در بالای گلگیر عقب خودرو به صورت ثابت قرار می گیرد و در تیپ رنگی سولار است.

قیمت لچکی اپتیما جی تی لاین

-قیمت گلس لچکی خودرو اپتیما جی تی لاین (2016 تا 2021): تماس بگیرید.

-گلس لچکی اتومبیل اپتیما جی تی لاین (2010 تا 2016): تماس بگیرید.

-قیمت گلس لچکی خودرو اپتیما جی تی لاین 2016 تا 2018): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیشه لچکی این خودرو با ما تماس بگیرید.

شیشه-اپتیما-2018
شیشه-اپتیما-2018

سانروف اپتیما جی تی لاین

در قسمت سقف این خودرو سانروف وجود دارد که این سانروف از نوع پانورما و یا همان چشم انداز است. این قسمت از سه تیکه شیشه تشکیل شده است. در قسمت شیشه جلویی آن یک پنل ثابت قرار دارد و در قسمت بالای سرنشین شیشه متحرک در وسط قرار می گیرد. همچنین در بالای سرنیشنان عقب یک شیشه ثابت می باشد. جنس این شیشه ها از سکوریت است.

قیمت سانروف اپتیما جی تی لاین

-قیمت شیشه سانروف خودرو اپتیما جی تی لاین (2016 تا 2021): تماس بگیرید.

-گلس سانروف اتومبیل اپتیما جی تی لاین (2010 تا 2016): تماس بگیرید. -قیمت سانروف جلو خودرو اپتیما جی تی لاین 2016 تا 2018): تماس بگیرید.

قیمت شیشه جلو اپتیما جی تی لاین با اپتیما تی اف و جی اف تفاوت دارد؟

بله قیمت هاشون کاملا متفاوته

مدت زمان تعویض شیشه اپتیما جی تی لاین چقدره ؟

حدود 45 دقیقه نهایتا 1 ساعت زمان می برد

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

 • فروش و نصب انواع شیشه اتومبیل از جمله : شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه های درب جلو و عقب ، شیشه روستونی اپتیما جی تی لاین
 • ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل
 • فروش و نصب آینه بغل اپتیما جی تی لاین
 • تعمیر و تعویض آینه بغل خودرو اپتیما جی تی لاین
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل اپتیما جی تی لاین
 • فروش و تعویض شیشه بالابر خودرو
 • تعمیر و نصب شیشه بالابر خودرو اپتیما جی تی لاین
 • تعمیر سانروف انواع خودرو
 • فروش و نصب شیشه سانروف اتومبیل اپتیما جی تی لاین
 • فروش و نصب شیشه دودی فابریک انواع خودرو
 • دودی کردن شیشه های خودرو با برچسب دودی سولار
 • آب بندی فابریک شیشه های جلو و عقب اتومبیل
 • فروش و نصب انواع تیغه برف پاک کن فابریک و ژله ای