قیمت شیشه اوتلندر (شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه درب ) در برند های مختلف متفاوت است. اما لازم به ذکر است که شیشه های ایرانی با کیفیت خوب نیز موجود است. البته که مطمعنا شیشه اصلی ی چیز دیگست اما برای جلوگیری از هزینه زیاد و استفاده از کیفیت عالی می توانید از شیشه های ایرانی برند خوب استفاده کنید.

شیشه-جلو-اوتلندر

تعویض شیشه جلو اوتلندر

خودرو  میتسوبیشی اوتلندر از سال 2001 تا کنون در حال تولید است. طراحی این خودرو به صورت موتور جلو، خودرو محور جلو- خودرو چهار چرخ متحرک می باشد. شیشه این خودرو یکی از قسمت هایی است که باید توجهی ویژه به آن داشت. چرا که شیشه خودرو مهم ترین قطعه آن می باشد و ممکن آسیب های مختلفی به آن وارد شود. از همین رو آشنایی با این قسمت بسیار ضروری و حیاتی است. اما دیگر نگران نباشد چرا که ما قصد داریم در این مقاله درمورد شیشه اوتلندر با شما صحبت کنیم. در نتیجه این مقالع را از دست ندهید چرا که به ضررتان تمام خواهد شد.

قیمت شیشه جلو میتسوبیش اوتلندرقیمت شیشه عقب میتسوبیشی اوتلندرقیمت شیشه بغل میتسوبیشی اوتلندر
تماس بگیرید!تماس بگیرید!تماس بگیرید!

قیمت شیشه اوتلندر

خاطرنشان می کنیم که شیشه خودرو یکی از مهم ترین قطعات آن است. چرا که از بدنه خودرو سرنشینان داخل آن در برابر حوادث مختلف محافظت می کند. شیشه های خودرو در قدیم از جنس شیشه های معمولی بود. این شیشه ها مشکلات زیادی برای صاحبان خودرو و سرنشینان آن به وجود آورد. به عنوان مثال این شیشه ها سریع و به راحتی خرد می شد و هنگام محکم بستن در خودرو، احتمال شکستن و یا ترک خودرن آن بالا بود. اما مهم تر از آن آسیب جدی تری که این شیشه ها به سرنشینان خودرو می رساندند، هنگام تصادف بود. هنگام تصادف و همچنین حوادق طبیعی این شیشه ها خرد می شد و به قطعات نوک تیز تبدیل شده و بسیار برنده و خطرناک بود. با گذشت زمان، اکنون این شیشه ها از جنس محکم ترین ساخته می شود که در این بخش برایتان شرح می دهیم.

شیشه جلو اوتلندر

شیشه جلو اوتلندر

شیشه های جلویی این خودرو یا به طور کلی تمام خودرو ها، اکنون از جنس لمینت است. اگر نمی دانید شیشه لمینت چیست، باید به شما بگوییم که شیشه لمینت از چند لایه تشکیل شده است. از همین رو هنگام شکستن، تکه های آن پخش نشده و سر جای خود باقی می ماند. به همین ترتیب خطری برای سرنشینان خودرو و راننده ندارد.

شیشه جلو فابریک خودرو اوتلندر محصول شرکت ژاپن است. رنگ آن تمام رنگ بوده و دارای سنسور باران می باشد. علاوه بر این در پایین این شیشه خطوط هیتر قرار دارد. لازم به ذکر است که این خطوط تنها در نمونه ژاپنی آن وجود دارد.

شیشه اوتلندر

قیمت شیشه جلو میتسوبیشی اوتلندر

-قیمت شیشه جلو خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2001 تا کنون) : تماس بگیرید

-شیشه جلو خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2013 تا کنون): تماس بگیرید

-قیمت شیشه جلو اتومبیل میتسوبیشی اوتلندر(2016 تا کنون): تماس بگیرید.

همانطور که حدس می زنید، به دلیل نوسانات قیمتی که در بازار امروزه وجود دارد جهت اطلاع از قیمت شیشه جلو میتسوبیشی اوتلندر و سایر ماشین ها و همچنین خریداری نسخه فابریک آن با ما تماس بگیرید.

شیشه عقب اوتلندر

گلس عقب این خودرو و سایر شیشه های آن(به جز شیشه جلو) شیشه های جانبی نام دارند و جنس آن ها سکوریت می باشد. سکوریت بر خلاف شیشه لمینت شکسته و خرد می شود. اما تفاوتی که با شیشه های معمولی دارد در این است که قطعات آن قدر ریز می شوند که بیشتر به خاک ریزه شباهت دارند. این تکه ها نوک تیز نبوده و هیچ خطری برای سرنشینان خودرو و راننده ندارند.

شیشه های عقب خودرو دارای خطوطی هستند که به آن ها المنت گفته می شود. خطوط المنت همان خطوط گرم کنی هستند که با وصل شدن برق به خودرو، خصوصا در فصل زمستان با وجود برف و باران که بخار روی شیشه به وجود میاید. این خطوط باعث از بین رفتن بخار روی شیشه شده و دید را برای راننده راحت تر می کنند.

روستونی-اوتلندر

قیمت شیشه عقب اوتلندر

در این بخش می خواهیم قیمت شیشه عقب المنت دار برای شما بیان کنیم. قیمت این شیشه به شرح زیر است:

شیشه-درب-عقب-اوتلندر

-قیمت شیشه عقب خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2001 تا کنون) : تماس بگیرید

-شیشه عقب خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2013 تا کنون): تماس بگیرید

-قیمت شیشه عقب  اتومبیل میتسوبیشی اوتلندر(2016 تا کنون): تماس بگیرید.

در شیشه عبدالهی شیشه عقب خودرو میتسوبیشی اوتلندر و خودرو های دیگر با بهترین کیفیت و بهترین متریال وجود دارد و شما جهت مشاوره آنلاین و اطلاع از قیمت شیشه اتومبیل می توانید با ما در تماس باشید.

windsheild-outlander

شیشه بغل اوتلندر

جهت اطلاع از قیمت شیشه اوتلندر و موجودی این کالا شما عزیزان می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید و یا تاس بگیرید. جنس تمام شیشه های درب خودرو های اوتلندر از نوع سکوریت می باشد.

شیشه-عقب-اوتلندر

شیشه درب های جلو اوتلندر

مانند شیشه های عقب، شیشه های درب های جلو و عقب این خودرو نیز جزو شیشه های جانبی محسوب می شود و همانطور که متوجه شدید شیشه های جانبی از جنس سکوریت هستند. همانطور که گفتیم شیشه های سکوریت خاک ریزه خرد می شوند. تفاوتی که این شیشه ها یا می توان گفت معایبی که دارند در این است که وقتی شیشه های لمینت می شکنند می توان آن ها را ترمیم کرد اما در شیشه های سکوریت به دلیل خرد شدن آن ها امکان ترمیم وجود ندارد.

قیمت شیشه درب های جلو اوتلندر

-قیمت شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2001 تا کنون) : تماس بگیرید

-شیشه درب های جلو خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2013 تا کنون): تماس بگیرید

-قیمت شیشه درب های جلو اتومبیل میتسوبیشی اوتلندر(2016 تا کنون): تماس بگیرید.

قیمت-شیشه-جلو-اوتلندر


جهت سفارش و خرید شیشه درب های جلو این خودرو و سایر خودرو ها شما می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در صورت تمایل شیشه مورد نظر خود را خریداری کنید.

شیشه درب های عقب اوتلندر

همانطور که حدس می زنید این شیشه ها نیز جزو شیشه های جانبی است و جنس آن ها سکوریت می باشد. رنگ شیشه این خودرو ها سبز رنگ است. شیشه های سکوریت پس از شکل دهی و برش کاری در یک فرآیند حرارتی تا دمای 600 الی 700 درجه گرم شده و سپس به سرعت سرد می شوند. این فرآیند استحام شیشه های شکوریت را در برابر می کند. نام دیگر این شیشه Toughened یا tempered glass  است.

شیشه-بغل-اوتلندر

قیمت شیشه درب های عقب خودرو میتسوبیشی

-قیمت شیشه درب های عقب خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2001 تا کنون) : تماس بگیرید

-شیشه درب های عقب خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2013 تا کنون): تماس بگیرید

-قیمت شیشه درب های عقب  اتومبیل میتسوبیشی اوتلندر(2016 تا کنون): تماس بگیرید.

در شیشه عبدالهی انوا خدمات تعویض، ترمیم و خرید شیشه درب های عقب اتومبیل و سایر خودرو ها انجام می شود و شما با تماس گرفتن با متخصصین ما و مشورت کردن با آن ها می توانید در صورت تمایل شیشه مورد نظر خود را خرید کنید.

شیشه روستونی میتسوبیشی اوتلندر

این شیشه مانند شیشه های دیگر خودرو شیشه جانبی بوده و جنس آن از سکوریت می باشد. همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، بسیار محکم بوده و هنگام حوادثی مانند تصادف و ضربه های مختلف خرد شده و تکه های آن نوک تیز نمی شود که در نتیجه آسیبی به سرنشینان خودرو نمی زند. این شیشه در قیمت درب های قبل خودو روی خودرو قرار می گیرد.

rear-of-outlander

قیمت شیشه روستونی اوتلندر

قیمت شیشه رو ستونی این خودرو به شرح زیر است:

– شیشه رو ستونی خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2001 تا کنون) : تماس بگیرید

-شیشه رو ستونی خودرو میتسوبیشی اوتلندر (2013 تا کنون): تماس بگیرید

-قیمت شیشه رو ستونی اتومبیل میتسوبیشی اوتلندر(2016 تا کنون): تماس بگیرید.

در شیشه عبدالهی شما می توانید تمامی خدمات شیشه اتومبیل اوتلندر و سایر اتومبیل ها را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان انجام دهید. برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با ما تماس بگیرید

مزایا خودرو میتسوبیشی اوتلندر

در این بخش می خواهیم مزایای این خودرو را برای شما بیان کنیم تا با اطمینان بیشتر آن را خریداری کنید و یا اگر در حال حاضر این خودرو را دارید، با آن بیشتر آشنا شوید.

-کیفیت ساخت بسیار بالا

-طراحی ظاهری مناسب به فرم شاسی بلند های تمام عیار

-سیستم تعلیق کارآمد

-فرمان پذیری دقیق و مناسب

-فضای کابین جا دار و دوام فنی بالا

شیشه-جلو-اوتلندر-2020

خودرو میتسوبیشی اوتلندر

اگر این خودرو را خریداری کرده اید و یا حتی قصد خرید آن را دارید، در اولین قدم باید با این اتومبیل و ویژگی های آن آشنا شوید. خودرو میتسوبیشی اوتلندر محصول سال 2001 است که تا کنون در حال تولید می باشد. این خودرو دارای یک موتور چهار سیلندر 2360 سی سی با تنفس طبیعی است که این موتور توانایی 166 اسب بخار قدرت و 220 نیوتن متر گشتاور را دارد.

شتاب صفر تا صد خودرو میتسوبیشی اوتلندر 10.2 ثانیه و با حداکثر سرعت  200 کیلومتر بر ساعت به بازار عرضه می شود. مصرف سوخت داخل شهر این اتومبیل 9.4 و خارج شهر آن 7.5 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر می باشد. استاندارد آلایندگی آن نیز یورو 5 است. این خودرو درواقع یک اتومبیل شاسی بلند ژاپنی محسوب می شود. نسل سوم این خودرو در سال 2013 رونمایی شد. بعد از آن در بین سال ها ی 2014 تا 2015 توسط شرکت آرین موتور وارد ایران شد.

معایب خودرو میتسوبیشی اوتلندر

-عرضه محدود این خودرو سبب شده است تا به محبوبیتی که رقبایش دارند دست پیدا کند. این رقبا را می توان خودرو های هیوندای سانتافع و کیا سورنتو دانست.

-عملکرد ضعیف دنده سی وی تی

-نبود امکانات رفاهی همچون سقف پاناراما

outlander

وضعیت فروش این خودرو در بازار ایران

یکی از پر طرفدار ترین و خوش نام ترین برند های خودرو سازان بین المللی برند میتسوبیشی است که در طی دهه های گذشته حضور فعالی در بازار ایران داشته و همین موضوع باعث شده است تا محصولات این برند نزد مشتریان ایرانی بسیار محبوب شود. خودرو میتسوبیشی توجه اقشار نسبتا مرفه جامعه را به خود جلب کرده است.

با این وجود این خودرو به دلیل اینکه عرضه نسبتا کمتر در مقایسع با برخی از رقیب های کره ای دارد و مهم تر از آن خدمان پس از فروش محدود تری که نسبت به حریفان خود دارد موجب شده تا برخی از متقضیان و مشتریان نسبت به خرید این خودرو در مقایسه با اتومبیل های دیگری همچون هیوندای سانتافه یا کیا سورنتو دچار شک و دو دلی شوند. البته لازم به ذکر است که هنوز هم مشتریان زیادی وجود دارند که این خودرو ژاپنی را به رقبای دیگر آن ترجیح می دهند و کیفیت این خودروی میتسوبیشی اوتلندر مورد پسندشان است. در نتیجه باید به شما بگوییم که وضعیت خرید و فروش این خودرو در بازار ایران نسبتا متوسط ارزیابی شده است.

مشخصات فنی خودرو اوتلندر

-محور محرک: دو دیفرانسیل 3 حالته( اکو-نرمال –قفل)

-گیربکس: CVT بهبود یافته

-پیشرانه: 4 سیلندر

-حجم موتور: 2.4 لیتر

-قدرت: 170 اسب بخار

-گشتاور: 232 نیوتن متر

-شتاب: 10.5 ثانیه

-سرعت: 190 کیلومتر بر ساعت

-سرعت: 190 کیلومتر بر ساعت

-مصرف ترکیبی: 9.3 لیتر در صد کیلومتر

-نوع بدنه: شاسی بلند متوسط

-نسل(کد اتاق): نسل سوم- فیس لیفت دوم

-طول: 4655 میلی متر

-عرض: 1800 میلی متر

-ارتفاع: 1680 میلی متر

-فاصله محوری: 2670 میلی متر

-وزن: 1495 کیلو گرم

-حجم باک: 60 لیتر

امکانات خودرو میتسوبیشی اوتلندر

ترمز و پایداری: ترمزعقب دیسکی و جلو دیسکی خنک شونده- مجهز به سیستم ترمز ضد قفل- کنترل پایداری و کنترل کشش- ترمز کمکی در هنگام حرکت سطوح شیب دار- سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز- ترمز اضطراری کمکی

-کیسه هوا: مجهز 7 ایربگ (2عدد جلو و سرنشین، 2 عدد ایربگ جانبی، 2 عدد ایربگ پرده ای و 1 عدد زانو)

-سیستم صوتی: دارای سیستم اتصال تلفن همراه از طریق هندزفری بلوتوث و قابلیت کنترل آن روی فرمان- دارای پورت یو اس بی- نمایشگر 7 اینچی لمسی به همراه دوربین دنده عقب

-تجهیزات دیگر: سیستم چهار چرخ متحرک 4WD با کلید 3 وضعیتی 4WD، 2WD، Auto، مجهز به سیستم کروز کنترل و کلید های کنترل روی فرمان- سیستم ورود و خروج بدون سوییچ شوینده چراغ ها بر روی سپر جلو- فرمان با روکش چرمی با کنترل های سیستم صورتی بر روی آن- دستگیره های کرومی داخلی و خارجی- سانروف با تنظیم الکتریکی- صندلی ها با ظرفیت هفت سرنشین (دارای 7 صندلی در 3 ردیف) مدل 2015- 5 سرنشین در 2 ردیف( مدل 2014)- مجهز به گرمکن صندلی راننده و سرنشین جلو ( مدل 2014)- صندلی های تمام چرم بهمراه تنظیم الکتریکی صندلی راننده در 4 جهت-

صندلی تاشوی عقب با قابلیت تفکیک 40:40 مجهز به کنسول عقب، سیستم ایزو فیکس- اهرم های تعویض دنده از پشت فرمان- سیستم تهویه مطبوع دو گانه با قابلیت تنظیم دمای متفاوت برای راننده و سرنشین خودرو- طاقچه عقب بر روی قسمت بار- سیستم باز و بسته شدن الکتریکی درب عقب صندوق- رینگ آلومینیومی 18 اینچی

برای خرید آینه بغل تاشو برقی به یدک فیت می توانید مراجعه کنید.

قیمت شیشه اوتلندر چقدره؟

برای اطلاع از قیمت دقیق انواع شیشه های اوتلندر با شماره 09123236211 تماس بگیرید.

مدت زمان تعویض شیشه اوتلندر چند دقیقه است؟

45 دقیقه الی 1 ساعت زمان میبرد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی