موضوع مورد بحث ما در این مقاله شیشه ام وی ام 110 می باشد. برای تعویض شیشه جلو ، عقب ، بغل mvm 110 و mvm 110s می توانید با شماره 02177196143 تماس بگیرید. همانطور که می دانید ام وی ام دارای دو مدل ام وی ام قدیم و ام وی ام اس یا همان مدل جدید است. اما جنس شیشه در هر دو مدل یکسان است . و جالب است بدانید ام وی ام سری اس با وجود اینکه جدید تر است اما همچنان در قسمت شیشه جلو این خودرو هیچ امکاناتی نظیر سنسور نور و باران ندارد.

شاخص-ام-110
شیشه جلو mvm 110

شیشه جلو ام وی ام 110

با توجه به مطالبی که در قسمت اول همین مقاله ذکر شد. متوجه شدیم که شیشه جلو ام وی ام 110 فاقد سنسور نور و باران می باشد. اما روی شیشه جلو یک پایه آینه نصب است. اگر بخواهید از جنس این شیشه بدانید باید بگوییم که شیشه جلو از جنس لمینت و شیشه عقب از جنس سکوریت است.

شیشه های این خودرو در ایران تولید می شوند و این موضوع بسیار خوب است زیرا شیشه اصلی کمی قیمت تندی نسبت به شیشه های تولید داخلی دارند.بنابراین شما با خرید شیشه داخلی هم از قیمت و هم از کیفیت مناسب برخوردار می شوید.

تعویض شیشه جلو ام وی ام 110

شیشه ام وی ام 110 اس

شیشه های ام وی ام و ام وی ام اس از یک جنس می باشند. هر دو شیشه در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است. هم به صورت اصلی و هم تولید داخل یافت می شود. جهت استعلام قیمت این شیشه با شماره های زیر تماس بگیرید.

02177196143

شیشه-عقب-ام-110
شیشه عقب mvm110

قیمت شیشه عقب ام وی ام 110

برای استعلام قیمت شیشه عقبmvm 110 با شماره های زیر تماس بگیرید.

استعلام قیمت شیشه عقب ام وی ام 110 اس تماس بگیرید.

02177196143

شیشه لچکی ام وی ام 110

برای استعلام قیمت شیشه لچکی ام وی ام 110 اس می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

mvm 110 s

از لحاظ ایمنی ام وی ام ایمن تر از ام وی ام قدیمی است. اما این بدان معنی نیست که این خودرو می توان در زمره ی خودرو های ایمن قرار داد. خیر اصلا چنین چیزی ممکن نیست . از ام وی ام قدیمی ایمن تر است اما ازلحاظ ایمنی خیلی هنوز کار دارد.به قدری ایمنی این خودرو به صورت کلی کم می باشد. که سفارش کردند سعی شود از این خودرو در جاده های بیرون از شهر استفاده نشود.

از معایب دیگر این خودرو می توان به صدای گوش خراش موتور اشاره کرد که تا به امروز همچنان راهی پیدا نکردند.

اگر شما جز دسته افرادی هستید که همیشه بار دارید و یا از خانواده هایی چر جمعیت هستید این خودرو به شما توصیه نمی شود زیرا بسیار صندوق عقب کوچک و کم جایی دارد.

MVM 110 – ام وی ام 110 قدیم

برخی از مشخصات ام وی ام 110 در قسمت زیر آمده است:

  • مصرف سوخت: 8 لیتر در 100 کیلومتر
  • نوع جعبه دنده: جعبه دنده اتوماتیک
  • حجم موتور: 1083سی سی
  • تعداد سیلندرها: 4
  • سیستم حرکتی خودرو (انتقال قدرت): موتور جلو دیفرانسیل جلو
  • تعداد دنده (جلو): 5
  • حداکثر سرعت: 130 کیلومتر بر ساعت
  • شتاب 0 الی 100 کیلومتر بر ساعت: 14 ثانیه
  • حجم باک: 35 لیتر
  • حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) 68 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

اگر نیاز به یک فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی برای خودرو ام وی ام خود هستید می توانید به فروشگاه اینترنتی یدک فیت مراجعه کنید. یدک فیت ارائه کننده انواع قطعات و لوازم یدکی ام وی ام و لوازم یدکی سمند و … می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر یدک فیت را در گوگل سرچ کنید و یا روی لوازم یدکی سمند کلیک کنید و وارد سایت شوید.

mvm110

ام وی ام یک خودرو باب میل خانم ها به خصوص خانم هایی که تازه رانندگی یاد گرفتند و یک خودرو جمع و جور و در عین حال خوشگل می خواهند. اما مشکلی که وجود دارد ام وی ام فقط ظاهر خوبی دارد به عنوان خریدار این خودرو بسیار در این باب تحقیق کردم اگر بتوانید صفر این خودرو را تهیه کنید شاید بهتر باشد. اما از لحاظ فنی و جلو بندی خرید پراید بدون هیچ آپشنی بهتر از ام وی ام است. شاید به نظر شما این حرف عجیب باشد. اما شما مو را می بینید و ما پیچش مو .

110قدیم

درسته که پراید هم برای سفر های خارج از شهر به درد نمی خورد اما از ام وی ام 110 بهتر است. اویل ورود ام وی ام به بازار ایران همه افراد از آن انتقاد کزردند و گفتند ماشین چینی به هیچ دردی نمی خورد در صورتی که امروزه در ایران ماشین های چینی دارند جای ماشین های ایرانی را میگیرند. هرچند شاید در برخی موارد ماشین های چینی بهتر از رقیب ایرانی باشند. اما به طور قطع می توانم بگویم پراید بهتر از ام وی ام است.

تا به حال به ظاهر زیبای ام وی ام دقت کردید؟ شما را به یاد کدام خودرو می اندازد؟ درسته دوو ماتیز ، در حقیقت ام وی ام از لحاظ ظاهر می توان گفت کپی ماتیز است . اگر قطعات ماتیز کمیاب و گران نبود با وجود مدل پایین بودن این خودرو ما به شما ماتیز را پیشنهاد می کردیم. اما به دلیل اینکه ماتیز دیگر تولید نمی شود و قطعاتش کمیاب و گران است به صرفه نیست به همین دلیل ما پراید را به شما پیشنهاد می کنیم.

همانطور که در مقالات دیگر گفتیم ام وی ام از محصولات چری می باشد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی