خرید شیشه النترا شیشه النترا

در ادامه این مقاله می خوانیم که ماشین النترا چگونه ماشینی است. همچنین در مورد خرید شیشه النترا از جمله شیشه جلو، عقب و بغل (درب ) آن مطالبی را بیان می کنیم و اطلاعاتی را هم در مورد قیمت خرید شیشه النترا، قیمت شیشه جلو، عقب و بغل النترا ارائه می دهیم.

شیشه-جلو-النترا-سنسور-دار

با بیان این مطالب افراد می توانند به راحتی مشخصات لازم را دریافت کنند و بهترین انتخاب را در خرید ماشین مورد علاقه خود داشته باشند. لذا با آشنا شدن شما با بهترین مرکز فروش، خرید برایتان بسیار راحت خواهد شد. برای استعلام قیمت شیشه هیوندای اینجا کلیک کنید.

قیمت شیشه جلو هیوندا النترا

جهت استعلام قیمت و موجودی کالا با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه جلو النترا 2014 اصلی شیشه جلو النترا 2017 اصلی
23/000/000 تومان تماس بگیرید!

شیشه جلو النترا 2014

تعویض شیشه جلو هیوندای را از نزدیک مشاهده کنید..

02177196143

Glass-Hyunda-Elantra-2013-2016
Glass-Hyunda-Elantra-2013-2016

شیشه جلو النترا ۲۰۱۵

جنس شیشه دجلو النترا از نوع لمینت و دور مشکی است. این خودرو دارای یک پایه آینه و سنسور باران در قسمت شیشه جلو است.شیشه های النترا را می توانید از برند های شرکت های ایرانی و چینی نیز استفاده کنید. اما لازم به ذکر است که هیوندا محصول شرکت هیوندا موتورز و شیشه آن اصل کره است اگر شما شیشه اصلی را می خواهید باید هزینه ی بیشتری نسبت به شیشه ایرانی آن پرداخت کنید.

شیشه-النترا-2019
شیشه-النترا-2019

قیمت شیشه جلو النترا ۲۰۱۴

موضوع مهمی که بهتر است بدانید کیفیت شیشه های ایرانی می باشد شاید شیشه اصلی و اورجینال نیست اما شیشه های ایرانی متفرقه بسیار است شما می توانید از شیشه های شرکت های ایرانی که کیفیت خوبی دارند استفاده کنید. اینگونه دیگر نیاز نیست شما هزینه سنگین بابت شیشه پرداخت کنید.

شیشه-النترا-2016-تا-2014
Glass-Elantra-2016-to-2014

قیمت شیشه بغل(درب) النترا

برای کسب اطلاعات بیشتر در باب قیمت شیشه بغل النترا با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

شیشه اتومبیل النترا

یکی از علت های مهم قیمت بالای شیشه اصلی هزینه گمرکی که به این شیشه ها می خورد می باشد. هزینه گمرکی متاسفانه در گذشته هم سنگین بود چه رسد به حال که دیگر همه چیز گرانی بیش از حد شده. بدین منظور فکر نکنید تفاوت کیفیت شیشه اصلی با ایرانی خیلی زیاد است. اما برای درک بهتر و تصمیم گیری بهتر ما به شما پیشنهاد می دهیم با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه-جلو-النترا-2014-اصلی

قیمت شیشه عقب النترا 2014

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

قیمت شیشه عقب النترا و مشخصات ماشین النترا

همانطور که می دانیم با تولید وسایل نقلیه، جا به جایی انسان ها از مکانی به مکان دیگر راحت تر شد. ماشین النترا یکی از خودروهای کره ای می باشد که در سال های اخیر فروش بسیار زیادی داشته است.

سال هزار و نهصد و نود، اولین باری بود که ماشین النترا تولید و طراحی شد. این خودرو به دلیل جذابیت بسیار بالایی که داشت، در بازار های جهانی فروش خیلی زیادی داشت. این ماشین در مدت زمان کوتاهی وارد بازار های ایران شده است. شیشه النترا به دلیل کیفیت و جنسی که دارد جذابیت و زیبایی این ماشین را دو برابر کرده است.

شیشه-عقب-النترا

یکی دیگر از قطعاتی که این ماشین را جذاب کرده است سانروف می باشد. شیشه سانروف به  صفحه شیشه ای در سقف ماشین گفته می شود که امکان باز و بسته شدن را دارد.  قیمت شیشه سانروف بالا نیست ولی خیلی از افراد هزینه بیشتری را می دهند تا این شیشه را با کیفیت و جنس اصل تهیه کنند.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی که انواع شیشه برای ماشین ها وجود دارد، شیشه سانروف النترا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت وجود دارد و به فروش می رسد. در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع شیشه ها با کیفیت بسیار خوبی تهیه می شود.

قیمت این شیشه نیز نسبت به دیگر مراکز فروش شیشه مقرون به صرفه و مناسب تر می باشد و افراد بدون نگرانی برای قیمت آن، می توانند هر نوع شیشه ای را خریداری کنند.

انواع شیشه ها در مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه می شود و با بهترین قیمت به فروش می رسد. این مراکز به دلیل قیمت مناسب، هر ساله فروش بسیار زیادی دارند و اعتماد مشتریان را به خود جذب می کنند.

بررسی قیمت شیشه النترا

النترا
خودرو النترا

قیمت شیشه جلو النترا 2017

شیشه جلو ماشین النترا با کیفیت بسیار بالایی طراحی می شود و به صورت چهار گوش می باشد. این شیشه با چسبی از جنس پلی پورتان نصب میشود چراکه از اشعه خورشید به چشم راننده جلوگیری می کند و باعث می شود فرد جلوی خود را خوب ببیند.

قیمت-شیشه-جلو-النترا-2014-اصلی

شیشه جلو النترا هنگام ضربه، از مهمترین ویژگی هایی که دارد این است که فقط ترک می خورد . این به دلیل دو لایه بودن آن می باشد. قیمت این شیشه تقریبا هفت میلیون تومان است چرا که به صورت چند لایه تولید می شود و جنس مرغوب تری دارد.

قیمت شیشه عقب النترا

شیشه عقب از مهم ترین قطعات این ماشین می باشد چرا که امنیت افراد داخل ماشین وابسته به این  شیشه می باشد. این شیشه ماشین بر خلاف شیشه جلو با کوچک ترین ضربه خرد می شود. به همین دلیل تولید کننده گان در شیشه اتومبیل عبدالهی سعی کردند با ایجاد خطوطی در شیشه عقب از یخ زدگی آن جلوگیری کنند و کیفیت آن را دوچندان کنند.

Glass-Hyunda-Elantra-2017
Glass-Hyunda-Elantra-2017

شیشه بغل النترا

شیشه بغل( درب )ماشین النترا به صورت لایه ای تولید می شود. این شیشه ها فرم و طراحی خاصی دارند و مارک یا برند تولید کننده آنها نیز در پایین شیشه درج شده است. گاهی هم شماره تولید کننده آن به صورت کوچک در پایین شیشه چاپ می شود.

شیشه-بغل-النترا-2014-1

در مورد قیمت شیشه جلو ، عقب و بغل النترا باید بگوییم که این قیمت در مرکز عبدالهی نسبت به دیگر شرکت ها و مراکز تولیدی، مناسب و ارزان تر می باشد. نحوه خرید این شیشه ها نیز در اتومبیل عبدالهی بسیار راحت و آسان است و در کمترین زمان ممکن، می توان آن ها را خریداری کرد. قیمت شیشه جلو، عقب و بغل النترا به دلیل اینکه در شرکت های داخلی تولید و طراحی می شود ارزان تر است.

شیشه-لچکی-النترا

افراد می توانند انواع شیشه النترا ‌را به صورت حضوری و یا حتی غیر حضوری از مرکز عبدالهی خریداری کنند. بسیاری از افراد به دلیل اینکه از کیفیت شیشه های تولید شده در این مراکز اطلاع و آگاهی دارند، به صورت غیر حضوری شیشه های مورد نیاز خود را خریداری می کنند. هم چنین افرادی هم هستند که به صورت حضوری این شیشه ها را از اتومبیل عبدالهی خریداری می کنند.

جهت خرید شیشه النترا و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. 02177196143 و 02177090652

خرید شیشه سانروف النترا

شیشه اتومبیل عبدالهی به دلیل اینکه انواع شیشه ها را با کیفیت و جنس خوب تولید و طراحی می کند، مشتریان زیادی دارد و اعتماد افراد را به خود جذب می کند. به همین دلیل است که سابقه بسیار خوبی در کشور در فروش شیشه ماشین دارد.

افراد برای خرید شیشه النترا علاوه بر در نظر گرفتن شکل و اندازه آن، باید میزان امنیت آن را در نظر بگیرند. هرچند که با خرید از شیشه اتومبیل عبدالهی هیچ گونه نگرانی برای امنیت و کیفیت شیشه ها وجود ندارد.

شیشه-سانروف-النترا

برای خرید شیشه جلو النترا، شیشه عقب اتومبیل النترا و شیشه بغل النترا افراد می توانند با اتومبیل عبدالهی تماس بگیرند و سفارش خود را ثبت کنند. همچنین افراد می توانند برای استعلام از قیمت این شیشه ها، با کارشناسان این مراکز صحبت کنند و از راهنمایی های آنها بهره مند شوند.

Hyundai Elantra 2018 windshield
Hyundai Elantra 2018 windshield

پس یکی از مراکز معتبر برای فروش انواع شیشه ماشین، اتومبیل عبدالهی می باشد که بهترین خدمات را به مشتریان عرضه می کند و دارای قیمت های مناسب و مقرون به صرفه می باشد. به همین دلیل افراد برای خرید شیشه می توانند به این مرکز مراجعه کنند و با قیمت پایین تری آن ها را خریداری کنند.

شیشه اتومبیل عبدالهی به دلیل اینکه افراد با تجربه و آموزش دیده ای برای نصب شیشه دارد ، امکان نصب شیشه در هر جایی ممکن است و نصب آن دارای ضمانت نامه می باشد. پس افراد می توانند بهترین انتخاب را با وجود این مراکز داشته باشند.

شیشه-جلو-النترا-2014

جهت خرید لوازم یدکی عمده و عمده فروشی لوازم یدکی خودرو در تهران می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

call-to-action

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

برای دریافت قیمت، زمان تعویض،‌استعلام موجودی و… همین حالا با ما تماس بگیرید.

Hyundai Elantra 2013-2016

هیوندای النترا به دلیل استایل منحصر به فردش در ترافیک متمایز است. اما در زیر ورقه های فلزی به شدت چین خورده یک خودروی جمع و جور جادار و کاربردی دیده می شود. کابین آن با طراحی مشابه اینده تزئین شده است. چندین ویژگی سطح بالا به خصوص در تریم های رده بالا ارائه شده است که به فاکتور شگفت انگیز کمک می کند.

قیمت-شیشه-جلو-النترا-2017

موتور سطح پایه یک چهار سیلندر 147 اسب بخاری تا حدی خواب آلود است که به یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) متصل می شود. اما هر دو پیشرانه هیبریدی و چهار سیلندر توربوشارژ 201 اسب بخار اختیاری هستند. النترا با خودروهای سنگینی مانند هوندا سیویک، نیسان سنترا و تویوتا کرولا رقابت می‌کند و سبک و بسته‌بندی ارزش‌محور آن را به انتخابی محکم در میان خودروهای کامپکت تبدیل کرده است.

حجم موتور1797 cc
نوع موتوربنزین سوز
تعداد سیلندرها4
محل قرار گیری موتورموتور جلو
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار)150 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه
تعداد سوپاپ ها16
سیستم سوخت رسانیانژکتوری تزریق مستقیم
ظرفیت باک50 لیتر
آرایش قرار گیری سیلندرهاخطی مستقیم
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر)178 نیوتون متر در 4700 دور در دقیقه

Hyundai Elantra 2017-2018

 • گیربکس6 دنده اتومات
 • پیشرانه4 سیلندر MPi
 • محور محرکدیفرانسیل جلو
 • حجم موتور2 لیتر
 • شتاب9.6 ثانیه
 • گشتاور195 نیوتن‌متر
 • سرعت205 کیلومتر برساعت
 • قدرت153 اسب‌بخار
 • مصرف ترکیبی7.5 لیتر در صد کیلومتر

برای استعلام قیمت شیشه هیوندای کلیک کنید.

مشخصات فنی هیوندای الانترا

 • نام خودرو هیوندای الانترا
 • کره جنوبی
 • سال (طراحی) 2011.
 • موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
 • حجم موتور 1797 سی سی
 • تنفس موتور تنفس طبیعی
 • انتقال نیرو دیفرانسیل جلو
خودرو بانک

تعمیر بالابر النترا

اگه شیشه درب جلو و شیشه درب عقب ماشین هیوندای النترا شما درست بالا و پایین نمی شود ممکن است بالابر ماشین با مشکل مواجه شده باشد. برای این منظور می توانید به تعمیر آن دست بزنید. البته باید حتما به یک کاربلد شیشه بالابر بسپارید. چون کار هرکسی نیست و ممکن است طرف بتواند باز کند اما نتواند جمع کند.

بهتر است بدانید که برای تعمیر بالابر به چه چیز هایی نیاز است. اولا باید چرخ دنده ها چک شود سپس رله ها و اگر تمام موارد حاشیه ای بررسی شد باید سراغ موتور بالابر برویم.

در کنار تعمیر بالابر ، تعمیر آینه بغل هیوندای نیز پذیرفته می شود. برای تعمیر آینه بغل هیوندای کافیه چرخ دنده آینه بغل را چک کنید البته آینه بغل های هیوندای النترا بسیار مقاوم هستند و خیلی دیر به دیر نیاز به تعمیر پیدا میکنند.

آینه ها تاشو برقی هستند و دارای موتور آینه می باشند. بعد از تعمیر و بررسی عوامل وابسته اگر درست نشود باید موتور آینه آن چک شود.

هزینه تعمیر بالابر بستگی به نوع خرابی بالابر شما دارد و بستگی به لوازمی که کار گذاشته می شود متغیر است. از 400 تومن شروع می شود تا به بالا که ممکن است این هزینه کمتر هم باشد و یا بلعکس.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی


4 دیدگاه

 1. سمانه
  23 خرداد 1402

  قیمت شیشه النترا چنده؟

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   27 خرداد 1402

   برای اطلاع از قیمت شیشه النترا با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

 2. ناشناس
  8 مرداد 1402

  همه نوع چرت و پرتی گفتید به جز قیمت

  • شیشه اتومبیل عبدالهی
   9 مرداد 1402

   سلام دوست عزیز واقعا شرمنده به دلیل افزایش قیمت روزانه از درج قیمت معذوریم شما برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

اضافه کردن نظر

[wpcode id="13037"]