شیشه آریسان ، شامل شیشه جلو و شیشه درب و شیشه عقب می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید خودرو آریسان یک خودرو وانت است. برخی به نام پژو وانت میشناسند. اما ما میخواهیم در مورد انواع شیشه وانت آریسان و نحوه ی نصب شیشه این خودرو بحث و بررسی کنیم.اگر شما نیز به دنبال جایی مطمئن برای نصب شیشه خودرو خود هستید ما به شما مرکز شیشه اتومبیل در تهران (شیشه اتومبیل عبدالهی ) را معرفی می کنیم.

شیشه-وانت-آریسان

قیمت شیشه جلو وانت آریسان

شیشه جلو آریسان از جنس لمینت و فاقد آپشن خاصی می باشد. شیشه جلو این خودرو در حقیقت همان شیشه جلو 405 است. می توانید برای کسب ازلاعات بیشتر در مورد شیشه جلو 405 بخوانید.

شیشه لمینت از سه لایه تشکیل می شود که یک لایه pvb بین دو لایه دیگر قرار دارد و موجب ایمنی بیشتر شیشه می شود. به همین دلیل معمولا شیشه های جلو خودرو را از جنس لمینت می سازند.

جهت خرید عمده لوازم یدکی خودرو آریسان نیز می توانید به فروشگاه اینترنتی یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه-جلو-آریسان

برای خرید و تعویض شیشه جلو این خودرو شما می توانید به سه روش اقدام کنید:

  • روش اول: از طریق تماس تلفنی و سفارش محصول
  • روش دوم : مراجعه حضوری به شیشه اتومبیل عبدالهی تا کار تعویض و یا ترمیم و یا سفارش شما انجام شود.
  • روش سوم : استفاده از خدمات شیشه اتومبیل سیار عبدالهی

قیمت شیشه عقب وانت آریسان

شیشه عقب آریسان از جنس سکوریت و نشکن می باشد. این شیشه در برند های مختلفی وجود دارد که برند امید برای شیشه عقب این خودرو اصلی می باشد. شما می توانید انواع شیشه های این خودرو را در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت تک و عمده سفارش دهید.و برای نصب می توانید از طریق یکی از روش های بالا اقدام کنید.

شیشه-بغل-وانت-آریسان

همچنین لازم به ذکر است که شیشه اتومبیل عبدالهی با بیش از سه دهه تجربه در این زمینه دارای بهترین نصابان می باشد. که با استفاده از بهترین نوع چسب پلی یورتان اروپایی اصل آب بندی شیشه شما را تضمین می کنند.

قیمت شیشه بغل وانت آریسان

شیشه بغل وانت آریسان از نوع سکوریت می باشد. شیشه های بغل این خودرو شامل شیشه درب راننده و شیشه درب شاگرد است.متاسفانه به دلیل افزایش قیمت خودرو قیمت شیشه خودرو نیز افزایش یافته است. به همین دلیل ما از درج قیمت ثابت معذوریم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت شیشه می توانید با شماره 02177090652 تماس بگیرید.

شیشه-درب-راننده-آریسان
تعویض شیشه آریسان چند دقیقه طول می کشه؟

45 دقیقه

آیا ارسال شیشه آریسان به شهرستان دارید؟

بله ارسال شیشه به سراسر کشور امکان پذیر است.

شیشه جلو آریسان برندش با شیشه جلو پراید متفاوت است معمولا برای شیشه های پژو از ونوس و برای شیشه های سایپا از شیشه های آسیا و سایپا استفاده می کنند.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی