شیشه اتومبیل عبدالهی

بهترین مارک شیشه اتومبیل

برای خرید شیشه اتومبیل اولین چیزی که به فکرمان می رسد بهترین مارک شیشه اتومبیل کدام است؟ اگر تهران هستید یا خارج از تهران باید بهترین مارک شیشه اتومبیل را کدام فروشگاه دارد؟ و می فروشد؟ شاید پیش خودتان بگویید هر فروشگاهی که داشته باشد می فروشد، اما نه متاسفانه امروزه به دلیل افزایش قیمت خودرو و تاثیر آن بر شیشه خودرو برخی افراد شیشه هایی که موجود دارند را برای اینکه با قیمت بالاتری بفروشند نگهداری می کنند و نمی فروشند.

بهترین مارک شیشه

بهترین مارک شیشه جلو اتومبیل

شیشه های جلو معمولا از جنس لمینت است و توسط شرکت های ایرانی مختلفی تولید و عرضه می شود. شما باید بدانید که شیشه های ایرانی کدام شرکت ها بهتر از سایر شرکت ها است. و آیا اصلا شیشه های ایرانی از کیفیت خوبی برخوردا هستند؟ شیشه های ایرانی با کیفیت عبارت اند از: ونوس ، امید ، آسیا و… که این سه مورد جز بهترین مارک ها شناخته شدند.

بهترین مارک شیشه عقب

بهترین مارک شیشه عقب خودرو ایرانی

شاید به دلایل مختلفی تا اسم جنس ایرانی می آید برخی افراد تصور می کنند، نه! دیگر برند هایی که دارید چیست؟ چینی هم دارید؟ درست است که در بسیاری اوقات شاید جنس های چینی بهتر از جنس های دیگر ایرانی باشد. اما این موضوع در شیشه خودرو متفاوت است. چون بارها به چشم دیدیم که شیشه ایرانی با کیفیت از شیشه درجه 1 چینی کیفیت بهتری دارد.

بهترین مارک شیشه جلو

اما این موضوع کلی نیست یعنی ممکن است بهترین مارک برند شیشه جلو 206 ونوس باشد.اما بهترین مارک شیشه جلو سراتو سایپایی شیشه آسیا باشد ولی بهترین مارک شیشه جلو سراتو وارداتی باز متفاوت باشد.

تقریبا شرکت های تولید شیشه خودرو از سال 60 شروع به فعالیت گسترده نمودند. و امروزه پیشرفت خوبی در این حوزه داشتند. به خصوص از زمانی که تحریم های دولتی شروع شد، این شرکت ها سعی کردند تا شیشه های وارداتی را نیز در ایران تولید کنند تا نیاز مردم را رفع کنند و به دلیل تحریمات از خرید شیشه خود منع نشوند.

تعدا شرکت های ایرانی زیاد است شرکت شیشه گیلان بهنور در گذشته شیشه میرال و توس هم در تولید شیشه خودرو شرکت داشتند که امروزه دیگر خبری از این دو شرکت نیست.

برای خرید لوازم یدکی ادوات شیشه اتومبیل اینجا کلیک کنید.

بهترین مارک شیشه اتومبیل خارجی

شیشه های خارجی دو دسته هستند شیشه های خارجی که توسط شرکت های ایرانی تولید می شوند. و شیشه های خارجی که از شرکت های خارجی وارد ایران می شوند.از بهترین مارک های شیشه اتومبیل خارجی می توان به فو آ یو رسید و یا برند جنیون پارت که برای شیشه های خارجی اصلی این دو شرکت معتبر هستند.

بهترین برند شیشه اتومبیل را از کجا می تونیم تهیه کنیم؟

هر جای دنیا که هستید تنمها با تماس با شیشه اتومبیل عبدالهی برای شما ارسال می شود.

آیا ارسال شیشه به سراسر کشور دارید؟

بله به تمام کشور و حتی کشور های همسایه مانند عراق هم ارسال صورت می گیرد.

چقدر طول میکشه تا محصول برای ما ارسال شود؟

از زمان ثبت سفارش حداکثر 3 روز کاری

بهترین نمایندگی معتبر شیشه اتومبیل کجاست؟

شیشه اتومبیل عبدالهی واقع در خیابان نارمک

فراموش نکنید برای خرید شیشه می توانید از شیشه اتومبیل عبدالهی مشاوره رایگان دریافت کنید.اگر نمی دانید کدام شیشه برای شما به صرفه تر و بهتر است حتما این مشاوره را از دست ندهید. شیشه اتومبیل عبدالهی به شما خواهد گفت که از کدام نوع شیشه تهیه کنید که هم از کیفیت خوبی برخوردار باشد و هم از قیمت خوبی برخوردار باشد.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب
شیشه-هاوال-اچ-2

شیشه هاوال

برای تعویض شیشه جلو هاوال اعم از هاوال m4,h6,h2.h9 همگی در شیشه اتومبیل عبدالهی صورت می گیرد. چنانچه برای تعویض این شیشه نیاز به مراجعه حضوری دارید می توانید به صورت جضوری به بورس شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید تا نصابان شیشه عبدالهی این شیشه را برای شما تعویض و یا ترمیم کنند.

اما اگر مسیرتان دور است یا به هر دلیلی نمی توانید به صورت حضوری مراجعه کنید. تنها کافی است با تماس با شیشه اتومبیل عبدالهی شیشه خودرو شما درب منزلتان تعویض و ترمیم شود.

شیشه-جلو-هاوال

قیمت شیشه جلو هاوال(h2,h6,h9,m4)

شیشه جلو هاوال از جنس لمینت و دور مشکی می باشد. برای تعویض این شیشه ابتدا باید شیشه شکسته را از روی بدنه خودرو برداریم و سپس با جاروبرقی شیشه خرده ها را تمیز می کنیم چسب های اضافی قبلی را پاک می کنیم تا آب بندی شیشه به نحو احسن صورت گیرد.سپس با بهترین چسب پلی یورتان اصل اروپا شیشه را چسب کاری می کنیم و شیشه را روی بدنه نصب می کنیم. طریقه ی نصب برای تمام گلس های هاوال به همین صورت است. برای خرید عمده لوازم یدکی هاوال کلیک کنید.

شیشه-هاوال

قیمت شیشه عقب هاوال(h2,h6,h9,m4)

شیشه عقب هاوال از جنس سکوریت است که دارای خطوط موازی می باشد که نشانگر گرمکن شیشه عقب است. همچنین دارای سوراخ برف پاک کن روی بدنه می باشد. معمولا جنس شیشه عقب را با شیشه های درب یکسان تولید می کنند.. و رنگ شیشه عقب با رنگ شیشه های درب عقب یکسان می باشد.

شیشه-عقب-هاوال

قیمت شیشه بغل(درب) هاوال(h2,h6,h9,m4)

جهت اطلاع از قیمت تمام شیشه های هاوال باید با شماره های زیر تماس بگیرید. شیشه های بغل هاوال شامل شیشه درب جلو و عقب و شیشه روستونی می باشد.شیشه روستونی دارای فرم دور شیشه می باشد و روی بدنه خودرو قرار می گیرد. این خودرو فاقد شیشه لچکی است. لازم به ذکر است که به شیشه روستونی شیشه رو گلگیری نیز می گویند.

شیشه-بغل-هاوال

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب
شیشه-لاماری-ایما-قیمت

شیشه لاماری ایما

تعویض شیشه لاماری ایما اعم از تعویض شیشه جلو ، عقب ، بغل را می توانیدبا مراجعه به مرکز شیشه اتومبیل در تهران عبدالهی گلس انجام دهید. شیشه جلو این خودرو از جنس لیمنت و دور مشکی می باشد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا شیشه های جلو را لمینت و شیشه های بغل و عقب را از جنس سکوریت می سازند.

قیمت-شیشه-جلو-لاماری-ایما
شیشه جلو

قیمت شیشه جلو لاماری ایما

شیشه جلو لاماری همانطور که گفتیم از جنس لمینت است و برای نصب شیشه این خودرو همانند سایر خودرو ها ابتدا شیشه شکسته را از روی بدنه بر می دارند و بعد از تمیز کاری های لازم چسب پلی یورتان اصل اروپایی جایگزین چسب قبلی که دیگر حالت و چسبندگی خودرو را از دست داده می شود.

متاسفانه برخی افراد برای چسب جایگزین از چسب آکواریوم استفاده می کنند که واقعا درست نیست چسب آکواریوم نمی تواند آب بندی خوبی را بوجود آورد.برای خرید لوازم یدکی عمده خودرو می توانید به وب سایت یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه-جلو-لاماری-ایما
شیشه جلو رو به بغل

شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از بهترین شیشه اتومبیلی ها در سراسر کشور می باشد.که اگر تهران باشید دارای نصاب سیار است که می توانید با یک تماس از خدمات سیار ما استفاده کنید. اگر خارج از تهران هستید می توانید شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت به دستتان برسد.

جهت دریافت قیمت لطفا با شماره 02177196143 تماس بگیرید

قیمت-شیشه-عقب-لاماری-ایما
شیشه عقب

قیمت شیشه عقب لاماری ایما

شیشه عقب لاماری ایما از جنس سکوریت که اصطلاحا به آن سیف گلس نیز می گویند. برای تعویض شیشه عقب به کمتر از 1 ساعت زمان نیاز است چیزی حدود 45 دقیقه که با نظافت و تمیز کاری نهایتا 1 ساعت زمان می برد. البته لازم به ذکر است که این تایم در صورتی است که شما از قبل تماس بگیرید و وقت خود را رزرو کنید. چون به دلیل تعداد زیاد مراجعین در صورتی که وقت قبلی ندارید ممکن است معطل شوید اما در هر صورت کار شما صورت می گیرد.

شیشه-لاماری-ایما
شیشه روستونی

قیمت شیشه بغل لاماری ایما

برای تعویض شیشه بغل لاماری ایما می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید. شیشه اتومبیل عبدالهی با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه شیشه خودرو و مجهز به نصابان با تجربه و جرفه ای شیشه شما را در حدود 45 دقیقه تعویض می کنند. شما می توانید این شیشه را به چند صورت تهیه کنید.شیشه ایرانی و شیشه اصلی و متفرقه موجود است.بنا به درخواست شما مشتری گرامی نصب می شود برای دریافت مشاوره نیز می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

قیمت-شیشه-بغل-لاماری-ایما

02177196143

02177090652

شیشه روستونی لاماری ایما

تعویض شیشه روستونی در بهترین شیشه اتومبیل در شرق تهران میسر است. در صورت تمایل می توانید از خدمات سیار ما نیز استفاده کنید. توجه کنید که شیشه روستونی یا شیشه بادگیر و یا روگلگیری با شیشه لچکی تفاوت دارد و تفاوتشان در فرم دور شیشه است که همین موضوع سبب می شود که قیمت آن و نوع آن کاملا تغییر کند. شیشه روستونی معمولا بهتر است اصلی نصب شود.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب
شیشه-دودی

شیشه دودی سیار

دودی شیشه سیار این روز ها بسیار خواهان دارد و اکثر مردم به دلیل کمبود وقت ترجیح می دهند که دودی کار به محلی که آن ها هستند مراجعه کند تا اینکه خودشان وقت بگذارند و به یک مکانی که نمیدانند کار دودی شخص چزور است مراجعه کند. به همین دلیل ما سعی کردیم در این مقاله به شما دودی کار سیار معرفی کنیم تا شما به راحتی و بدون معطلی وقت هر جای تهران هستید غرب شرق شمال یا جنوب تهران با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت دودی کار برای ارائه خدمات به شما حاضر شود.

شیشه-سیار

نصب شیشه دودی خودرو در محل

لازم است بدانید که شیشه دودی صرفا برای ظاهر زیبا طراحی نشده است البته که منکر این دلیل نمی شویم. اما بیشتر جنبه درمانی و سلامت دارد.به همین دلیل در برخی از خودرو های وارداتی شیشه اصلی خودرو از نوع دودی طراحی شده است. تا راننده و سرنسینان از تابش مستقیم نور آفتاب در امان باشند. در خودرو های ایرانی که اکثرا شیشه ها ساده هستند معمولا برای دوی کردن شیشه ماشین از برچسب دودی استفاده می کنند. برای این منظور نیازی نیست که شما برای نصب شیشه دودی به صورت حضوری مراجعه کنید با استفاده از خدمات نصب شیشه دودی در محل شیشه اتومبیل عبدالهی در کمترین زمان شیشه خود را دودی کنید.

برچسب-شیشه-دودی-سیار

مزایای نصب شیشه دودی ماشین

چرا شیشه خودرو را دودی کنیم؟چرا برای نصب برچسب شیشه دودی باید درصد قانونی را رعایت کنیم؟ میزان تیرگی برچسب شیشه دودی بنا به در خواست پلیس راهنمایی رانندگی باید 35 تا 40 درصد باشد. چون اگر بیشتر از این میزان باشد برای رانندگی شخص ممکن است خطر آفرین باشد. و گرنه چه دلیل دیگری می تواند داشته باشد تنها برای حفظ سلامت شما و سرنشینان پلیس این قانون را گذاشته است.

اما برخی افراد می گویند ما می خواهیم برچسب دودی 70 در صد بزنیم در اینصورت ما برای شما و طبق سلیقه ی شما این کار را انجام می دهیم . ما حتی برچسب 100 درصد دودی را هم اگر شما مشتری گرامی درخواست کنید نصب می کنیم. اما باید بدانید که ممکن است پلیس برچسب شما را بکند. یا حداقل حواستان باشد که نزدیک معاینه فنی از دودی کردن خودرو خود پرهیز کنید چرا که طبق قانون معاینه فنی برچسب دودی مجاز را هم ممکن است بکند.

برچسب دودی علاوه بر جلوگیری تابش نور آفتاب از خط و خش افتادن شیشه خودرو نیز جلوگیری میکند. در ضمن شیشه را نیز در برابر ضربه مقاوم می سازد و در اخر می توان به زیباتر شدن ظاهر خودرو نیز اشاره کرد. برخی نیز تنها به دلیل داشتن حریم خصوصی امن تر شیشه خود را دودی می کنند تا داخل کابین خودرو دید کمتری به بیرون داشته باشد.

قیمت-شیشه-دودی-سیار

موارد مورد نیاز برای نصب شیشه دودی سیار چیست؟

برای برچسب شیشه دودی ما نیازی به متریال خاصی نیست. با استفاده از کاتر ، تیغ شیشه پاک کن و سشوار صنعتی می توان به راحتی شیشه را دودی کرد. اما مهارت نصاب در این زمینه بسیار اهمیت دارد.تجربه و مهارت نصاب باعث می شود تا هوا زیر برچسب نرود و دون دون هایی که در برخی شیشه دودی ها مشاهده میکنید. در کار شما رخ ندهد. جهت خرید لوازم یدکی عمده می توانید به عمده فروشی لوازم یدکی خودرو مراجعه کنید.

برچسب های شیشه دودی در تنوع بسیاری وجود دارد.که یک نوع آن شیشه UV می باشد که از لحاظ قیمتی بالاتر از بقیه برچسب ها می باشد اما در عوض از لحاظ جنس و کیفیت نیز برتری دارد.

شیشه-دودی-سیار

برچسب شیشه عقب و شیشه جلو (البته لازم به ذکر است که بهتر است شیشه جلو هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ امنیت جانی دودی نشود) یکسان دودی می شود. اما شاید شما فکر کنید که شیشه عقب از برچسب تیره تری استفاده شده است در صورتی که اینطور نیست.

شیشه دودی ماشین

شیشه اتومبیل عبدالهی فقط نصب شیشه دودی و برچسب شیشه دودی در محل (شیشه دودی سیار) نیست بلکه تمام خدمات مرتبط با شیشه اتومبیل را به صورت سیار پذیرا است.

نحوه نصب شیشه دودی ماشین

همانطور که در قسمت بالا گفتیم نصب شیشه دودی خودرو از متریال خاصی نیاز نیست استفاده کنید به همین دلیل نصاب سیار شیشه اتومبیل عبدالهی در کمترین زمان برای ارائه خدمت به شما حاضر می شود. فراموش نکنید تجربه ی نصاب در این حوزه بسیار اهمیت دارد.

شیشه دودی مجاز

در مورد شیشه دودی مجاز در قسمت بالا توضیح دادیم . بهتر است قبل از نصب شیشه دودی با درصد غیر مجاز کاملا 2 دو تا کنید که جوایتان 4 شود نه 5 ، منظور مان این است که بعدا پشیمان نشوید.

قیمت شیشه دودی ماشین

برای کسب اطلاع از قیمت شیشه دودی ماشین بهتر است که تماس بگیرید چون علاوه بر این که در خودرو های مختلف متفاوت است نوع برچسب دودی نیز با نوع دیگر تفاوت قیمت دارد. برخی از خودرو ها دارای خم هستند و سختی بیشتری دارند برخی تعداد شیشه های بیشتری دارند یعنی شیشه لچکی و روستونی هم دارند و … بنابرابین بهترین حالت تماس با ما است.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب
شیشه کادیلاک سری 62

شیشه کادیلاک

شیشه کادیلاک، موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. شیشه جلو کادیلاک از جنس لمینت می باشد.لذا برای خرید و تعویض شیشه جلو و عقب و بغل این خودرو باید به مرکز شیشه اتومبیل در تهران مراجعه کنید. عبدالهی گلس بهترین و با کیفیت ترین شیشه اتومبیل در شرق تهران می باشد. برای اطلاع از آپشن های این شیشه تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

شیشه-جبو-کادیلاک-سی-تی-اس

قیمت شیشه جلو کادیلاک

شیشه انواع کادیلاک سی تی اس و… در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است شیشه جلو این خودرو در دو مدل ساده و آنتن دار موجود است. شما می توانید این شیشه را به صورت تک و عمده از عبدالهی گلس تهیه کنید. برای تعویض می توانید مراجعه کنید و یا اگر تهران هستید نصابان سیار ما به شما مراجعه کنند.و اگر خارج از تهران و شهرستان هستید می توانید این شیشه را تهیه کنید و با اجرت اندکی نزد شیشه اتومبیلی در محل خودتان نصب کنید.

برای خرید عمده لوازم یدکی خودرو کادیلاک می توانید به وب سایت یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه-کادیلاک-سویل

قیمت شیشه عقب کادیلاک

شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت و سیف گلس است . جهت خرید و تهیه شیشه عقب این خودرو تنها کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید. شیشه عقب این خودرو دارای گرمکن شیشه است. انواع شیشه عقب کادیلاک در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است . شما برای تعویض شیشه عقب این خودرو نیازی به مراجعه حضوری ندارید نصابان سیار ما در سراسر تهران فعال هستند.

تماس بگیرید

02177196143

02177090652

شیشه-بغل-کادیلاک-سویل

قیمت شیشه بغل کادیلاک

شیشه بغل کادیلاک که شامل شیشه های درب جلو و عقب و شیشه لچکی می باشد.البته کادیلاک سویل با کادیلاک سی تی اس از لحاظ ظاهر تفاوت دارد و شیشه هایشان نیز متفاوت است . هنگام خرید توجه کنید که حتما نام شیشه ای که می خواهید را دقیق ذکر کنید.

شیشه-کادیلاک-اسکالید
اجرت تعویض شیشه جلو چنده؟

بین 250 الی 300

مدت زمان تعویض شیشه بغل چند دقیقه است؟

حدودا نیم ساعت

آیا همه نوع کادیلاک کار می کنید؟

بله همه مدل گلس های کادیلاک موجود است.

آیا گرانتی تعویض هم دارید؟

تمام تعویض و آب بندی توسط تیم مجرب عبدالهی گلس با بهترین چسب پلی یورتان اصلی انجام می شود. که بابت این مورد ما ضمانت می دهیم به شما.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب
شیشه اتومبیل آریسان

شیشه آریسان

شیشه آریسان ، شامل شیشه جلو و شیشه درب و شیشه عقب می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید خودرو آریسان یک خودرو وانت است. برخی به نام پژو وانت میشناسند. اما ما میخواهیم در مورد انواع شیشه وانت آریسان و نحوه ی نصب شیشه این خودرو بحث و بررسی کنیم.اگر شما نیز به دنبال جایی مطمئن برای نصب شیشه خودرو خود هستید ما به شما مرکز شیشه اتومبیل در تهران (شیشه اتومبیل عبدالهی ) را معرفی می کنیم.

شیشه-وانت-آریسان

قیمت شیشه جلو وانت آریسان

شیشه جلو آریسان از جنس لمینت و فاقد آپشن خاصی می باشد. شیشه جلو این خودرو در حقیقت همان شیشه جلو 405 است. می توانید برای کسب ازلاعات بیشتر در مورد شیشه جلو 405 بخوانید.

شیشه لمینت از سه لایه تشکیل می شود که یک لایه pvb بین دو لایه دیگر قرار دارد و موجب ایمنی بیشتر شیشه می شود. به همین دلیل معمولا شیشه های جلو خودرو را از جنس لمینت می سازند.

جهت خرید عمده لوازم یدکی خودرو آریسان نیز می توانید به فروشگاه اینترنتی یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه-جلو-آریسان

برای خرید و تعویض شیشه جلو این خودرو شما می توانید به سه روش اقدام کنید:

 • روش اول: از طریق تماس تلفنی و سفارش محصول
 • روش دوم : مراجعه حضوری به شیشه اتومبیل عبدالهی تا کار تعویض و یا ترمیم و یا سفارش شما انجام شود.
 • روش سوم : استفاده از خدمات شیشه اتومبیل سیار عبدالهی

قیمت شیشه عقب وانت آریسان

شیشه عقب آریسان از جنس سکوریت و نشکن می باشد. این شیشه در برند های مختلفی وجود دارد که برند امید برای شیشه عقب این خودرو اصلی می باشد. شما می توانید انواع شیشه های این خودرو را در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت تک و عمده سفارش دهید.و برای نصب می توانید از طریق یکی از روش های بالا اقدام کنید.

شیشه-بغل-وانت-آریسان

همچنین لازم به ذکر است که شیشه اتومبیل عبدالهی با بیش از سه دهه تجربه در این زمینه دارای بهترین نصابان می باشد. که با استفاده از بهترین نوع چسب پلی یورتان اروپایی اصل آب بندی شیشه شما را تضمین می کنند.

قیمت شیشه بغل وانت آریسان

شیشه بغل وانت آریسان از نوع سکوریت می باشد. شیشه های بغل این خودرو شامل شیشه درب راننده و شیشه درب شاگرد است.متاسفانه به دلیل افزایش قیمت خودرو قیمت شیشه خودرو نیز افزایش یافته است. به همین دلیل ما از درج قیمت ثابت معذوریم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت شیشه می توانید با شماره 02177090652 تماس بگیرید.

شیشه-درب-راننده-آریسان
تعویض شیشه آریسان چند دقیقه طول می کشه؟

45 دقیقه

آیا ارسال شیشه آریسان به شهرستان دارید؟

بله ارسال شیشه به سراسر کشور امکان پذیر است.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب

شیشه دامای x5

با افزایش قیمت خودرو قیمت شیشه خودرو نیز بالا رفت ، شیشه دامای x5 که یک محصول شرکت چینی می باشد. و جز شیشه های وارداتی محسوب می شود. از این گرانی بی بهره نیست. البته این بدان معنا نیست که شیشه های تولید داخل گران نشدند بلکه تاثیر کمتری نسبت به شیشه های خارجی گرفتند.شیشه جلو دامای x5 از جنس لمینت و دور مشکی دارای سنسور نور و باران است.

شیشه-جلو-دامای-x5

قیمت شیشه جلو دامای x5

جهت استعلام قیمت شیشه جلو دامای می توانید با مرکز پخش شیشه اتومبیل در تهران تماس بگیرید. شیشه جلو این خودرو دارای سنسور نور و باران است و فاقد هیتر می باشد. همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت است. شما می توانید شیشه جلو این خودرو را به صورت تک و یا عمده در برند های متفاوت ایرانی چینی تهیه کنید.

قیمت-شیشه-دامای-x5

جهت خرید لوازم یدکی عمده می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

قیمت شیشه عقب دامای x5

شیشه-عقب-دامای-x5

شیشه عقب دامای ایکس فایو از جنس سکوریت و نشکن است که به این نوع شیشه ها سیف گلس نیز می گویند عقب شیشه این خودرو دارای هیتر یا همان گرمکن عقب می باشد. که می توانید شیشه های این خودرو را به صورت تک و عمده از شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه کنید. برای استفاده از خدمات سیار می توانید روی شیشه اتومبیل سیار کلیک کنید.

شیشه بغل دامای x5

شیشه-بغل-دامای-x5

شامل شیشه درب جلو و عقب شیشه لچکی و شیشه روستونی می باشد. که همگی از جنس سکوریت هستند . لچکی روی درب قرار دارد و همراه درب باز و بسته می شود. و شیشه روستونی همانطور که از نامش پیداست روی ستون و بدنه خودرو قرار دارد. تمام شیشه ها توسط افراد مجرب و کار بلد با بهترین متریال و چسب پلی یورتان نصب می شود.

سانروف دامای x5

سانروف-دامای-5

از نوع سانروف پاناروما الکترونیکی می باشد. شیشه های سانروف از نوع سکوریت و نشکن می باشد. و معمولا دوئدی هستند برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب به سر سرنشینان.برای تعویض شیشه سقف دامای می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

شیشه-روستونی-x5

آینه بغل دامای x5

از نوع آینه های وسط الکتروکرومیک و آینه های بغل از نوع برقی تاشو می باشند. برای تهیه ی آینه خودرو می توانید به یدک فیت مراجعه کنید و برای نصب آن می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

آینه-بغل-دامای-x5

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب
افزایش-قیمت-شیشه-در-ایران

افزایش قیمت خودرو

همانطور که می دانید امروزه صحبت از گرانی خودرو ها می باشد. متاسفانه دیگر ساعتی قیمت خودرو رو به افزایش است . و از آنجایی که بالارفتن قیمت خودرو دستخوش تغییراتی در قیمت قطعات جانبی خودرو نیز می باشد. قطعاتی مانند شیشه اتومبیل اعم از شیشه جلو ، شیشه عقب و شیشه های سانروف ، لوازم یدکی خودرو اعم از آینه خودرو ، شیشه بالابر خودرو ، تیغه برف پاک کن و…می باشد.

افزایش-قیمت-خودرو

به نقل از ایران جیب در حالی که قیمت کارخانه ای خودروها مدتی است تغییر نکرده، با ورود شورای رقابت برای تعیین دستورالعمل جدید قیمت‌گذاری خودرو احتمالا باید منتظر افزایش رسمی قیمت انواع خودرو در کارخانه باشیم.

ایران جیب
افزایش-قیمت-شیشه-خودرو

در مورد افزایش قیمت خودرو هر کسی چیزی می گوید برخی از مردم معتقد هستند که این یک سیاست خودروسازان و فروشندگان خودرو بوده که قیمت خودرو های ایران خودرو و سایپا را بالابرده تا به قیمت کالاهای وارداتی نزدیک شود و در زمان ورود این خودرو های وارداتی کمی قیمت ها پایین آید و تفاوت چندانی بین این خودرو ها و خودرهای وارداتی نباشد . تا آن خودرو ها به راحتی فروش رود.

قیمت-روز-خودرو

و فکر می کنم سیاستشان کار ساز هم بوده مسلما فردی که بخواهد یک 207 با قیمت 740 میلیون خریداری کند مسلما یک دیگنیتی ثبت نام می کند. که یک کراس اور با امکانات و آپشن های بیشتری است.

افزایش قیمت شیشه خودرو

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم با بالا رفتن قیمت خودرو متاسفانه قیمت شیشه خودرو نیز افزایش یافت به طوری که بسیاری از وارد کنندگان شیشه های خارجی خودرو شیشه ها را در انبار نگهرداری می کردند و به هیچ عنوان نمی فروختند.

افزای-شقیمت-شیشه

و دلیلشان هم این بود که ما اگر بفروشیم ضرر می کنیم. و باید خودمان گران تر بخریم بنابراین شیشه را در انبار خود نگه می داشتند. در این بین تنها شیشه اتومبیل عبدالهی توانست نیاز های همکاران خود را رفع کند. و در نهایت سخاوت شیشه هایی که در انبار موجود داشت به همان قیمت قبل می فروخت .

متاسفانه در ایران خود ما مردم هستیم که به یکدیگر خیانت می کنیم . اگر با دقت نگاه کنید این یک چرخه است. اگر فروشندگان شیشه های خارجی شیشه را به مغازه دار ها گران بفروشند ، مغازه شیشه اتومبیلی مجبور است . این شیشه را به فردی که برای خرید و نصب مراجعه کرده است گران بفروشد. خریدار شیشه وقتی می بیند شیشه را گران خرید در هر صمت شغلی که باشد.

5 دلیل افزایش قیمت خودرو

اجناس و محصولات خود را گران می کند تا بتواند جبران خرید گرانی که کرده را کند. سپس این چرخه به افراد دیگری که از این شخص کالا تهیه می کنند ادامه دارد. چه خوب است که با افزایش قیمت خودرو دلار و یا هر محصول دیگری ، با وجدان کاری پیش روی کنیم و گران نفروشیم و با گران فروشی به هم نوع خودمان باد به غبغب خودمان نیندازیم. اگر این گونه رفتار کنیم نه گرانی بر کشور حکومت می کند نه کسی محتاج می شود.

چرا با افزایش قیمت دلار شیشه های ایرانی گران می شوند؟

این سوال ممکن است برای همه ی شما پیش آید که چرا با افزایش قیمت دلار و خودروهای وارداتی شیشه های ایرانی که برای تولید داخلی است گران می شود. علت این موضوع متریال این شیشه ها می باشد. چون شیشه ها از متریال خارجی استفاده و ساخته می شوند به همین دلیل با گرانی دلار و ارز قیمت شیشه های هم خارجی هم داخلی بیشتر می شود.

شیشه های خارجی نوسان قیمت بیشتری نسبت به شیشه های ایرانی دارد. اما شیشه های ایرانی نیز بالا می رود.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

ادامه مطلب

شیشه دامای x7

شیشه دامای x7 موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت و دور مشکی می باشد. شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت و نشکن است شیشه های بغل خودرو نیز از نوع سکوریت سیف گلس می باشند.این خودرو چینی که شرکت یاران خودرو الوند آن را پشتیبانی می کند از سال 97 وارد بازار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی خرید و تعویض و ترمیم شیشه این خودرو تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت شیشه جلو دامای x7

با توجه به توضیحاتی که در قسمت مقدمه گفتیم فهمیدیم که شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت دور مشکی و دارای سنسور نور و باران می باشد. برای نصب شیشه جلو حتما به نصاب ماهر و حرفه ای مراجعه کنید زیرا مهارت نصاب در کنار شیشه با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است.شیشه اتومبیل عبدالهی با استفاده از بهترین چسب پلی یورتان اصلی اروپایی برای آب بندی بهتر شیشه جز بهترین شیشه اتومبیل در تهران محسوب می شود.این خودرو در گروه خودروهای زوتی قرار دارد.

قیمت شیشه عقب دامای x7

برای استعلام قیمت شیشه عقب این خودرو ابتدا می توانید از طریق واتساپ پیام ارسال کنید و یا با شماره 02177090652 تماس بگیرید. از آن جایی که برای خودرو ها نیاز است که نصب صورت گیرد به دو روش می توانید برای نصب شیشه خودرو خود اقدام کنید ابتدا به صورت حضوری مراجعه کنید. و یا از خدمات سیار شیشه اتومبیل عبدالهی استفاده کنید.

قیمت شیشه بغل دامای x7

جهت استعلام قیمت شیشه های بغل این خودرو تنها کافی است که با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. لذا عبدالهی گلس با بیش از 3 دهه تجربه در این زمینه بهترین نصابان را در نمایندگی خود دارد. شما می توانید این شیشه ها را به صورت اصلی ایرانی و چینی تهیه کنید. تمام موارد در سبد فروش عبدالهی گلس موجود است.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

 • فروش و نصب انواع شیشه اتومبیل از جمله : شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه های درب جلو و شیشه درب عقب ، شیشه لچکی دامای x7
 • ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل
 • فروش و نصب آینه بغل دامای x7
 • تعمیر و تعویض آینه بغل خودرو
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل دامای x7
 • فروش و تعویض شیشه بالابر خودرو
 • تعمیر و نصب شیشه بالابر خودرو
 • تعمیر سانروف انواع خودرو
 • فروش و نصب شیشه سانروف اتومبیل دامای x7
 • فروش و نصب شیشه دودی فابریک انواع خودرو
 • دودی کردن شیشه های خودرو با برچسب دودی سولار
 • آب بندی فابریک شیشه های جلو و عقب اتومبیل
 • فروش و نصب انواع تیغه برف پاک کن فابریک و ژله ای
 • تعمیرات قفل خودرو ( قفل درب و قفل مرکزی )
ادامه مطلب