ما در این مقاله می خواهیم شیشه پاجرو را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. شیشه جلو و شیشه عقب و شیشه های جانبی را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. اگر می خواهید سرتان کلاه نرود با ما در این مقاله همراه شوید. امروزه با وجود فضای مجازی افراد قبل از هر کاری ابتدا سرچ می کنند بعد سراغ آن کار می روند. شما نیز اگر می خواهید شیشه ماشین خود را تعویض کنید بهتر است ابتدا اطلاعاتی در این باره کسب کنید سپس تماس بگیرید و به مکان مورد نظر خود مراجعه کنید.

میتسوبیشی-پاجرو

قیمت شیشه جلو میتسوبیشی پاجرو

شیشه جلو پاجرو از جنس لمینت و تمام رنگ و دور مشکی است. شیشه جلو این خودرو فاقد هرگونه آپشنی اعم از سنسور باران و نور می باشد. و تنها پایه آینه روی شیشه نصب است. تمام انواع شیشه های این خودرو در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.جهت تماس با عبدالهی گلس می توانید روی شماره زیر کلیک کنید.

02177196143

02177090652

قیمت شیشه عقب پاجرو

شیشه عقب پاجرو از جنس سکوریت و نشکن است.و لازم به ذکر است که شیشه عقب این خودرو دارای برف پاک کن است. شیشه اتومبیل عبدالهی تمام شیشه های این خودرو را در سبد فروش خود دارد.شما عزیزان برای خرید غیر حضوری می توانید تماس بگیرید تا ما محصول شما را به هر کجای ایران که هستید ارسال کنیم. و اگر می خواهید به صورت حضو.ری برای تعویض شیشه مراجعه کنید نیز بهتر است قبل از مراجعه تماس بگیرید تا درب نمایندگی معطل نشوید.

شیشه-عقب-پاجرو

شیشه بغل پاجرو

جنس شیشه بغل پاجرو از جنس سکوریت است و تنها شیشه جلو را از جنس لمینت می سازند. این خودرو در قسمت شیشه درب عقب پاجرو یک شیشه لچکی نیز به کار رفته است.اما شیشه جلو یک تکه است و فاقد شیشه لچکی می باشد.برای تهیه شیشه بغل نیز می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

عبدالهی گلس تمام شیشه های پاجرو اعم از شیشه جلو شیشه عقب شیشه درب ها و شیشه لچکی و شیشه روستونی را در نمایندگی خود موجود دارد.

شیشه-بغل-پاجرو

شیشه روستونی پاجرو

اگر با دقت به تصاویر پاجرو نگاه کنید مشاهده می کنید که شیشه ای بعد از شیشه درب ع قب و لچکی روی بدنه خودرو طراحی شده است. به این شیشه ، شیشه روستونی می گویند.که شیشه روستونی معمولا از یک نوع فرم دور شیشه استفاده می شود.

شیشه-روگلگیری-پاجیرو

شیشه لچکی پاجرو

و اما شیشه لچکی در این خودرو دیگر به شکل مثلثی نیست. همان شیشه درب عقب که دیگر یک تکه نیست و انتها شیشه درب عقب یک شیشه مستطیل شکل دارد که در اینجا ما به آن شیشه لچکی می گوییم. برای تعویض شیشه لچکی و یا استعلام قیمت شیشه میتسوبیشی پاجرو با شماره های زیر تماس بگیرید.

02177196143

02177090652

قیمت-شیشه-روگلگیری-پاجیرو

pajero

در حقیقت پاجرو محصول شرکت میتسوبیشی است که در توکیو اولین بار به اجرا در آمد.و روانه بازار شد. هدف این خودرو رقابت بود آن هم با خودروهایی نظیر تویوتا لندکروز و نیسان و تا حدودی نیز به هدف خودش رسید. پاجرو امروزه خودروی مورد علاقه آفرود سواران شده است. پاجرو در این فقره موفقیت های زیادی کسب کرد و تقریبا در اواسط دهه 70 بود که وارد بازار ایران شد و این خودرو توسط شرکت بهمن در دهه 80 مونتاژ و در بازار ایران در بین آفرود سواران جای پیدا کرد.اما حدود 6 سال بعد از این که به گروه بهمن سپرده شد بیشتر تولید نشد. با این حال هنوز جز بهترین ماشین های آفرود در ایران محسوب می شود.

مشخصات فنی پاجرو

انتقال نیرودو دیفرانسیل
حجم موتور3800 سی سی
تنفس موتورتنفس طبیعی
موتور6 سیلندر 24 سوپاپه
وزن2175 کیلوگرم
حداکثر گشتاور329 نیوتن متر در 2750 دور در دقیقه
جعبه دنده5 دنده اتوماتیک تیپ ترونیک
شتاب 0 تا 10010.8 ثانیه
فاصله بین دو محور2779 میلیمتر
حداکثر قدرت250 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
اندازه (میلیمتر)4765 طول – 1875 عرض – 1900 ارتفاع
حداکثر سرعت200 کیلومتر در ساعت

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

لوازم یدکی پاجرو

جهت خرید انواع لوازم یدکی پاجرو و تمام قطعات امنیتی مانند قفل های مکانیکی و قفل های ضد سرقت و .. همگی در فروشگاه اینترنتی یدک فیت موجود است.


[wpcode id="13037"]