در این مقاله هدف ما معرفی شیشه فیدلیتی و انواع شیشه هایی که دارد و آیا در ایران تولید داخلی دارد یا شیشه اصلی با وجود تحریم ها در ایران موجود است یا خیر ؟برای دریافت پاسخ این سوالات تنها 2 دقیقه وقت بگذارید و این مطلب را تا انتها بخوانید. بدانید که اگر خودرو شما فیدلیتی گروه بهمن است شیشه های جلو و عقب آن از چه جنسی هستند و آیا سنسور خاصی دارد یا خیر؟ فیدلیتی یک خودرو شاسی بلند از گروه بهمن است که در ادامه علاوه بر شیشه های این خودرو کمی از تاریخچه این خودرو جذاب نیز برای شما گفتیم.

در روز های تعطیل باز است تماس بگیرید

شما عزیزان جهت مشاهده ی ویدیو های تعویض شیشه اتومبیل عبدالهی می توانید به آپارات ما مراجعه کنید و یا اینجا کلیک کنید.

قیمت شیشه جلو فیدلیتی قیمت شیشه عقب فیدلیتیقیمت شیشه درب جلو فیدلیتیقیمت شیشه درب عقب سولار فیدلیتی
50/000/000ریال32/000/000ریال15/000/000ریال20/000/000ریال

قیمت ها روزانه در حال تغییر است لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید!

اگر تمایلی به خواندن مطالب ندارید و بیشتر نظرتان دیدن کار نصابان ما می باشد پیشنهاد می کنم ویدیو شیشه عقب ما را در اواسط همین مقاله مشاهده کنید.

rear-window
شیشه عقب فیدلیتی

شیشه جلو فیدلیتی

اگر با دقت به تصاویر خودرو فیدلیتی نگاه کنید متوجه خواهید شد که این شیشه از جنس لمینت است و دور شیشه مشکی همچنین در قسمت بالای شیشه رنگی است.از سنسور نور و باران در قسمت شیشه جلو این خودرو استفاده شده است. که با توجه به جدید بودن این خودرو امری طبیعی است. زیرا خودرویی با این قیمت و سال و مدل باید سنسور های شیشه در قیمت جلو و عقب را داشته باشد.

در قسمت اولیه این متن ما پرسش هایی داشتیم که به یکی از آن ها پاسخ دادیم که نوع و جنس شیشه بود. سوال دوم ما مربوط به تنوع شیشه ها در ایران و این که آیا اصلا در ایران این شیشه تولید می شود یا خیر ؟ و مورد دوم این که با وجود تحریم ها آیا شیشه اصلی نیز موجود است؟

شیشه-جلو-فیدلیتی

در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که بله هر دو شیشه موجود است هم شیشه تولید داخلی که با کیفیت خوب و قیمت مناسب تری در بازار موجود است و هم شیشه اصلی که با قیمت بالاتری نسبت لبه شیشه ایرانی در بازار موجود است.

موضوع مهم تر اینکه شیشه اتومبیل عبدالهی هر دو شیشه را در سبد فروش خودش دارد و این کار را برای شما راحت می کند می توانید با یک مشورت کوتاه با مدیریت برای انتخاب شیشه مورد نظر خود تصمیم نهایی بگیرید. شیشه ای را نصب کنید که هم کیفیت خوبی دارد و هم نخواهید هزینه زیادی کنید..

windsheld-fidlity
نظافت شیشه جلو

قیمت شیشه جلو فیدلیتی

بعد از لاستیک شیشه خودرو جز موارد مصرفی خودرو محسوب می شود بنابراین سعی کنید زیاد برای شیشه های گران قیمت هزینه نکنید ممکن است امروز شما شیشه اصلی چند میلیونی را نصب کنید و فردا در هنگام رانندگی یک سنگ به شیشه شما پرتاب شود در آن لحظه شما واقعا حسرت می خورید. البته این موضوع در همه ی شیشه ها صدق نمی کند برخی شیشه های ایرانی کیفیت خوبی دارند و برخی خیر بهتر است بهتر است در این مورد با کار بلد این کار که سه دهه تجربه دارد مشورت کنید.

شیشه-جلو-فیدلیتی
شیشه جلو

جهت استعلام قیمت و موجودی کالا نیز می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02177196143

02177090652

شیشه عقب فیدلیتی

اگر از پشت شیشه عقب فیدلیتی نگاهی به آن کرده باشید متوجه خواهید شد که این شیشه سوراخ دارد که این سوراخ برای نصب برف پاک کن طراحی شده است به همین دلیل به این شیشه ها اصطلاحا در شیشه اتومبیلی ها شیشه سوراخ دار می گویند.برای نصب این شیشه همانطور که در ویدیو ها در آپارات مشاهده می شونداز چسب پلی یورتان استفاده می شود.شیشه عقب این خودرو نیز هم به صورت اصلی و هم تولید داخلی دارد که همچنان هر دو مورد را می توانید از شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه کنید.

شیشه-درب-جلو-راست-فیدلیتی
شیشه درب جلو راست

توجه کنید که شیشه اتومبیل عبدالهی محصولات خود را با کیفیت و ضمانت 100 در صد برای شما عزیزان نصب می کند. در ضمن شما عزیزان میتوانید با سفارش کالا از هر جای دنیا شیشه را درب منزل تحویل بگیرید. شیشه اتومبیل عبدالهی ارسال به سراسر کشور دارد و در تهران نیز در سراسر تهران نصب سیار دارند.

شیشه-عقب-فیدلیتی

لازم به ذکر است شیشه عقب فیدلیتی از جنس سکوریت است.

شیشه بغل فیدلیتی

در اکثر خودرو ها شیشه های درب عقب خودرو با شیشه عقب خودرو یک رنگ هستند یعنی چون شیشه عقب فیدلیتی دودی سبز سولار است شیشه درب عقب و شیشه روستونی این خودرو نیز به رنگ دودی است.اما شیشه جلو دودی نیست و این موضوع فقط برای شیشه های کابین عقب صدق می کند.در ضمن شیشه های بغل این خودرو نیز در ایران تولید می شوند و کیفیت هخوبی نیز دارند لازم به ذکر است که شیشه های بغل این خودرو با تمام کیفیت ها در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.شیشه های بغل این خودرو نیز مانند شیشه عقب از جنس سکوریت است.

تصویر زیر شیشه درب جلو فیدلیتی می باشد.جنس شیشه درب عقب فیدلیتی با جلو یکی می باشد.

تعویض-شیشه-فیدلیتی
شیشه درب فیدلیتی

شیشه روستونی فیدلیتی

جهت استعلام قیمت شیشه روستونی فیدلیتی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02177196143

02177090652

شیشه-روستونی-فیدلیتی
روستونی /روگلگیری فیدلیتی

Fidelity/فیدلیتی پرستیژ

در حقیقت فیدلیتی یک خودرو چینی است با توجه به این که چینی ها در عرصه خودرو سازی بسیار پیشرفت کردند تعداد زیادی خودرو چینی در ایران در دست مردم است البته همانطور که میدانید خودرو های چینی فقط طاهری زیبا و شاید 4 تا اپشن جالب داشته باشند اما متاسفانه از لحاظ فنی بسیار ضعیف هستند.گروه بهمن نیز در ایران جایگاه و طرفداران خاص خودش را دارد.

شیشه-عقب-فیدلیتی

فیدلیتی که شاسی بلند می باشد که ظرفیت 5 نفره و 7 نفره دارد و فرد بنا به نیاز و بودجه می تواند ظرفیتی را که می خواهد تهیه کند.

آپشن ها و امکانات فیدلیتی:

 • درب صندوق عقب با تشخیص مانع
 • سیستم فرمان برقی
 • فرمان چرمی و مجهز یه سیستم مولتی مدیا
 • شیشه های جلو دارای سنسور نور و باران
 • سیستم تشخیص نقاط کور
 • شیشه های عقب دارای برف پاک کن و سوراخ دار
 • دارای سنسور پارک هم جلو و هم عقب
 • دوربین 360 برای پارک و دنده عقب
 • دارای گرمکن صندلی و صندلی های راانده و سرنشین برقی
 • صندلی چرمی
 • دارای سیستم که باد لاستیک ها را نشان می دهد
 • سیستم روشنایی تا خانه
 • دارای سانروف پانوراما
 • سیستم هشداردهنده از انحراف خطوط
شیشه-دودی-فیدلیتی
برچسب دودی برای شیشه فیدلیتی

شیشه سانروف فیدلیتی

یانروف فیدلیتی از نوع پارنوراما است و از جنس سکوریت و به رنگ دودی می باشد. شما عزیزان برای سانروف فیدلیتی باید سانروف فیدلیتی اصلی را تهیه کنید.برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

شیشه سانروف فیدلیتی
سانروف فیدلیتی

برای خرید تسمه فیدلیتی تو فکر چاره ای ؟ آیا نمیدانی از کجا باید تسمه خوب و با کیفیت را تهیه کنی؟ وقت نداری برای خرید تسمه بری بیرون از خانه و یا درگیر محل کارتی ؟ هیچ اشکالی نداره چون فروشگاه اینترنتی یدک فیت رو داری. یدک فیت ارائه کننده انواع لوازم یدکی اعم از تسمه و برای سهولیت شما عزیزان تسمه را هم به صورت تک و هم پخش عمده تسمه به سراسر کشور را فراهم کرده است. تنها کاری که شما دوست عزیز باید انجام بدی گوشی تلفن را بردار و با یدک فیت تماس بگیرد.

سانروف فیدلیتی

مشخصات فیدلیتی پرستیژ و پرایم

قیمت-شیشه-جلو-fidlity

به دلیل نوسانات قیمت در بازار و بال و پایین شدن ارز ما از درج قیمت معذوریم شما عزیزان برای اطلاع از قیمت و نحوه ی ارسال به دو روش می توانید اقدام کنید:

حداکثر قدرت155 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
حجم موتور1498 سی سی
تنفس موتورتوربوشارژ
انتقال نیرودیفرانسیل جلو
موتور4 سیلندر 16 سوپاپه
حداکثر گشتاور230 نیوتن متر در 1750 دور در دقیقه
جعبه دندهشش سرعته دو کلاچه
شتاب 0 تا 10010 ثانیه
فاصله بین دو محور2720 میلیمتر
وزن1575 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر)4735 طول – 1900 عرض – 1710 ارتفاع
حداکثر سرعت180 کیلومتر در ساعت
قیمت-شیشه-جلو-فیدلیتی

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

مشتریان گرامی خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی در قسمت زیر آمده است شما همچنین برای مشاهده دیگر خودرو ها نیز می توانید در قسمت بالای همین صفحه روی سرچ بزنید و شیشه خودرو مورد نظر خود را وارد کنید تا اطلاعات کافی را بدست آورید.

برخی از خدمات ما :

جهت ارسال انواع شیشه اتومبیل داخلی و خارجی به سایر شهرها ، می توانید با شماره های 02177196143 و یا 02177090652 تماس بگیرید.

نحوه ی تهیه انواع شیشه اتومبیل فیدلیتی بهمن

روش اول تماس با شیشه اتومبیل عبدالهی

روش دوم یک کامنت به شماره واتساپ زیر بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریند.

09358241824


ساعات کاری شیشه اتومبیل عبدالهی از 8 الی 20 می باشد. اما گاهی اوقات شرایط اورژانسی پیش می آید شما عزیزان در این موارد می توانید با شماره مدیریت جناب آقای عبدالهی ارتباط بگیرید. لطفا اگر ساعت بعد از اداری دیر تر از حد معمول بود پیام ارسال کنید و در صورت مشاهده حنما با شما تماس خواهند گرفت.

شماره مدیریت جناب آقای حسن عبدالهی:

09123236211


قیمت شیشه جلو فیدلیتی چنده؟

حدود قیمت 5 میلیون تومان اما برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید!

شیشه جلو فیدلیتی پرستیژ با فیدلیتی پرایم تفاوت دارد؟

خیر تفاوتی ندارد!

[wpcode id="13037"]