شیشه عقب کیا ریو برخلاف شیشه جلو کیا ریو از نوع سکوریت تک لایه و دور مشکی می باشد که دارای دو مدل صندوقدار و هاچ بک است. که هر دو شیشه از لحاظ ابعادی و قیمتی متفاوت هستند. مثلا شیشه عقب مدل هاچ بک به دلیل وجود برف پاک کن سوراخدار طراحی می شودو و شیشه عقب مدل سدان به دلیل عدم وجود برف پاک کن ساده و تنها هیتر دار طراحی می شود.

قیمت شیشه عقب کیا ریو

قیمت شیشه عقب kia rio صندوقدار خارجی 92/000/000 ریال
قیمت شیشه عقب kia rio سایپا ایرانی 19/000/000 ریال
قیمت شیشه عقب kia rio صندوقدار چینی 72/000/000 ریال
قیمت شیشه عقب kia rio هاچ بک نمونه ی خارجی 91/500/000 ریال
قیمت شیشه عقب kia rio هاچ بک نمونه ی چینی 71/000/000 ریال
لیست قیمت شیشه خودرو ریو

شیشه ی سکوریت مانند شیشه ی لمینت 3 لایه نیست اما از مقاومت بالایی برخوردار است. به طوریکه اگر ضربه عادی به این شیشه وارد کنید نمی شکند باید ضربه بسیار شدت داشته باشد تا شیشه ترک بردارد. مگر آنکه شیشه در برابر گرمای شدید مقاومتش را از دست داده باشد.

این شیشه ریو ترمیم پذیر نیست اما به safe glass معروف است. یعنی شیشه ایمن و نشکن ، اما زمانی هم که شروع به ترک خوردن و شکستن کند.به تکه های ریز تبدیل می شود. که به هیچ صورتی قابل ترمیم نیست.

تعویض شیشه عقب کیا ریو

برای نصب و تعویض شیشه عقب این خودرو باید حتما یک نصاب با مهارت بالا و با تجربه را در نظر بگیرید . چون نحوه ی نصب این شیشه کمی با سایر خودرو ها تفاوت دارد و تنها فردی که حداقل یکبار آن را تعویض کرده باشد می داند که قلق این خودرو چیست؟

وجدان کاری در نصب خودش اهمیت ویژه ای دارد که باید به آن پرداخت . اگر شخص از وجدان کاری بالایی برخوردار نباشد ممکن است از چسب و متریال بی کیفیت در نصب شیشه ریو استفاده کند.

چسب و نحوه ی چسب کاری در نصب به قدری مهم است که ممکن است به آب بندی و عدم آب بندی کمک کند. اگر چسب مورد استفاده پلی اورتان اصلی باشد و نحوه ی چسب کاری را درست اجرا نکنید بی فایده است.

هم باید چسب پلی اورتان باشد هم طریقه ی چسب کاری به نحوی باشد که چسب روی نوار را به خوبی بپوشاند نه زیاد از حد که از دور شیشه بیرون بزند و نه خیلی کم که چسب روی نوار را کامل پوشش ندهد.

و موجب عدم چسبندگی لازم شیشه روی نوار و بدنه باشد.

علت تفاوت قیمت شیشه عقب کیا ریو در بازار چیست؟

ریو در مدل های وارداتی 2016 و 2017 و سایپایی قدیم در بازار موجود است که نمونه ی وارداتی اصلا تولید داخلی ندارد و تنها در دو نمونه ی چینی و خارجی در بازار موجود است. اما نمونه ی قدیم مونتاژ یا سایپایی آن تنها نمونه ی فابریک سایپا را دارد و کاملا با نمونه ی وارداتی تفاوت دارد.

ریو هاچ بک در قسمت پایین شیشه علاوه بر گرمکن سوراخ برای نصب برف پاک کن نیز دارد.

نصب شیشه عقب کیا ریو

مدت زمان نصب شیشه عقب kia rio چند دقیقه است؟

حدود 45 دقیقه زمان برای نصب و تعویض و 15 دقیقه زمان برای نظافت خرده شیشه ها و پلیسه ها

ارسال شیشه عقب kia rio به شهرستان دارید؟

بله ارسال شیشه عقب kia rio به سراسر کشور فراهم است.

نصب در محل شیشه عقب kia rio قبول می کنید؟

بله نصب در محل شیشه عقب kia rio در تهران و حومه پذیرفته می شود.