شیشه عقب نیسان تیانا از نوع سکوریت و برخلاف شیشه جلو نیسان تیانا تک لایه است. اما با وجود تک لایه بودن کیفیت بسیار خوبی دارد و از مقاومت بالایی برخوردار است.

این شیشه نمونه ی ایرانی ندارد و تنها در 3 مدل اورجینال ، خارجی و چینی در بازار موجود است. که تمام این مدل ها را می توانید در سبد فروش عبدالهی پیدا کنید.

در ادامه به شما نحوه ی نصب شیشه عقب این خودرو و بهترین مارک شیشه عقب neisan teana معرفی می شود.

rearofa-neisan-teana

قیمت شیشه عقب نیسان تیانا

قیمت شیشه عقب neisan teana اورجینال 210/000/000 ریال
قیمت شیشه عقب neisan teana نمونه ی خارجی 140/000/000 ریال
قیمت شیشه عقب neisan teana تولید کشور چین 100/000/000 ریال
لیست قیمت شیشه اتومبیل تی ینا

قیمت های درج شده در جدول بالا متناسب با قیمت دلار تغییر می کند . یعنی ممکن است شما تماس بگیرید این شیشه ارزان تر شده باشد و قیمت پایین تری به شما اعلام شود. و بلعکس ممکن است دلار بالا رفته و قیمت این شیشه ها نیز گرانتر شده باشد.

بهترین مارک این شیشه نمونه ی اروجینال فابریک کارخانه است.

بهترین کار برای اطلاع از قیمت دقیق و درست تماس با مدیریت آقاب عبدالهی است. تا هم از قیمت مطلع شوید و هم از ایشان برای نصب شیشه مشاوره رایگان دریافت کنید. با توجه به بودجه شما را راهنمایی می کنند که کدام شیشه برای شما به صرفه تر است.

قیمت-شیشه-عقب-نیسان-تیا-نا

تعویض شیشه عقب نیسان تیانا

برای تعویض شیشه عقب باید حواس نصاب به دو مورد باشد . اول اینکه موقع برداشتن شیشه یا کارهای مربوط به تعویض شیشه به سوکت هیتری که از شیشه قبلی جدا شده آسیب نرساند.

دوم تمیز کاری شیشه عقب تیانا و کندن چسب قبلی از روی نوار را با دقیت انجام دهد.اگر کوچکترین اثری از چسب قبلی روی نوار باقی بماند ممکن است در آب بندی شیشه اختلال ایجاد کند.

و موضوع مهمتر طریقه ی چسب کاری است. متاسفانه برخی از مشتریان هنگام نصب به نصاب مدام اشاره می کنند . که بیشتر چسب بزن و تاکید دارند که روی نوار بیش از حد چسب زده شود .

تصورشان از آب بندی چسب زیاد روی نوار شیشه خودرو است. این دیدگاه کاملا اشتباه است. چسب باید به اندازه ی لازم روی نوار مالیده شود نه بیشتر و نه کمتر…

اگر چسب از حدش فراتر باشد.. موقع قرار دادن شیشه روی بدنه چسب از دور شیشه به طرز وحشتانکی بیرون می زند. که دورتا دور خودرو کثیف و ناخوشایند می شود. و بلعکس اگر چسب کم شود و یا یک سری از جاها چسب بریده شود و نصاب آن قسمت را با چسب پر نکند مجدد در آب بندی اختلال ایجاد می شود.

بنابراین بهتر است کار را دست کاردان سپرد و برای نصب شیشه خودرو به خصوص این خودرو های وارداتی به هر شیشه اتومبیلی اعتماد نکنیم.

شیشه اتومبیل عبدالهی بیش از 3 دهه در این حوزه تجربه دارند. که برای هر زمینه متخصص جدا و آموزش دیده و مجهز دارند.

متخصص تعویض شیشه ، متخصص ترمیم شیشه متخصص تعمیر و تعویض بالا ، متخصص در نصب و تعویض سانروف و…هر کاری که مربوط به شیشه اتومبیل باشد از شیشه جلو عقب جانبی تا شیشه آینه و… با عبدالهی گلس حل میشه!

نصب شیشه عقب نیسان تیانا

مدت زمان نصب شیشه عقب neisan teana چند دقیقه است؟

حدود 45 دقیقه زمان برای نصب شیشه عقب تی ینا و 15 دقیقه زمان برای تمیز کاری پایان کار شیشه عقب تینا لازم است.

آیا نصب در محل برای شیشه عقب تی ینا دارید؟

بله ارسال شیشه عقب تینا به سراسر کشور فراهم است.

آیا ارسال شیشه عقب تی ینا به شهرستان دارید؟

بله ارسال شیشه عقب تی ینا به سراسر کشور فراهم است.

ضمانت بابت شیشه عقب neisan teana می دهید؟

بله ضمانت بابت نصب و آب بندی می دهیم اما شکست شیشه عقب تی ینا شامل گارانتی نمی شود.