امروز در سایت شیشه اتومبیل عبدالهی با موضوع جدید شیشه راین v5 با ما همراه هستید. شیشه خودرو در گذشته از جنس گلس های معمولی بود که این شیشه ها با همانطور که می دانید، به راحتی و با کم ترین ضربه شکسته می شدند. همچنین بعد از شکسته شدن نیز قطعات آن نوک تیز می شدند. بدین ترتیب برای افراد داخل خودرو و راننده آن آسیب می رساند. اما امروزه شیشه خودرو ها از دو نوع شیشه سکوریت و لمینت ساخته می شوند که ما امروز در این مطلب می خواهیم تمام شیشه های این خودرو و جنس آن را کاملا برایتان شرح دهیم.

شیشه راین V5

خودرو راین v5


حودرو راین ولا (vela v5) یکی از محصولات جدید شرکت راین خودرو که نام اصلی آن فاو ویتا وی 5 ( faw vita v5) است. این خودرو در سال راین ولا وی 5 2013 میلادی در شرکت فاو چین تولید شده و در دسته ماشین های گران قیمت و با کیفیت پایین این شرکت قرار می گیرد. راین وی 5 با ظاهری نسبتا قدیمی در بازار برای خرید مشتریان قرار دارد.

شیشه راین v5

این خودرو نیز مانند تمامی خودرو ها از شیشه های جلو، عقب و درب های جلو و عقب تشکیل می شود. همانطور که می دانید برخی از خودرو ها دارای شیشه های لچکی، روستونی و سانروف هستند که در این خودرو تنها شیشه لچکی وجود دارد. شیشه جلو از جنس لمینت و شیشه های دیگر که به آن ها شیشه های جانبی گفته می شود، از جنس سکوریت (تمپورت) هستند. در ادامه با معرفی شیشه های این خودرو همراه ما باشید.

شیشه جلو راین v5

شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت ساخته شده است. درواقع بهتر است بگوییم تقریبا شیشه جلو تمام خودرو ها از جنس لمینت می باشد. اگر نمی دانید گلس های لمینت چه نوع شیشه ای هستند باید به شما بگوییم که شیشه های لمینت از دو و یا چند لایه چسبناک که پی وی بی نام دارند، ساخته شده است. این خاصیت چسبندگی هنگام شکستن شیشه بسیار کمک می کنند بدین گونه که اگر شیشه شکسته شود تکه های آن بسیار ریز می شوند. اما این تکه ها پخش نمی شوند و نمی ریزند بلکه به صورت منسجم و چسبنده در کنار هم قرار می گیرند.

قیمت گلس جلو راین v5

-قیمت شیشه جلو خودرو راین V5 (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت این شیشه و تمامی شیشه های این خودرو و ماشین های دیگر می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

شیشه عقب راین v5

شیشه عقب این خودرو از شیشه های جانبی است و از جنس سکوریت ساخته شده و دارای خطوط المنت است. خطوط المنت درواقع همان خطوط گرم کنی هستند که در فصل زمستان باعث از بین رفتن دانه های برف و باران و بخار روی شیشه و در نهایت واضح تر شدن دید افراد می شود.

قیمت گلس عقب راین v5

-قیمت شیشه عقب خودرو راین V5 (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

با توجه به شرایط و نوساناتی که در قیمت بازار شیشه وجود دارد، متاسفانه نمی توانیم قیمت آن ها را برای شما درج کنیم. اما در صورت تمایل برای استعلام قیمت گلس های خودرو خود می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب راین v5

در قسمت جلو و عقب این خودرو دو شیشه وجود دارد که هر دوی آن ها از جنس شیشه های سکوریت ساخته شده اند. شیشه های سکوریت دو نام دیگر دارند که شامل تمپورت یا نشکن است. همانطور که از نام نشکن متوجه شدید، شیشه های سکوریت از استحکام بالایی برخودار هستند. دلیل این استحکام بالا به دلیل نوع ساختن آن ها است. نوع ساخت این شیشه ها بدین گونه می باشد که شیشه های معمولی در کارخانه با دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت می بینند و سپس به سرعت سرد می شوند. همین گرم و سرد شدن سریع، باعث محکم شدن آن ها می شود.

شیشه های سکوریت درست خلاف گلس های لمینت اگر شکسته شوند به قطعات کاملا ریزی تبدیل شده و پخش می شوند و می ریزند. اما قطعات آن آنقدر ریز هستند که خاک ریزه شباهت دارند. به همین دلیل قطعات آن نوک تیز نیستند و آسیبی به سرنشینان داخل خودرو نمی رسانند.

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب راین v5

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو راین V5 (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه اتومبیل عبدالهی با وجود کارشناسان و متخصصان حرفه ای و با تجربه، تمامی خدمات شیشه خودرو شما را به بهترین نحو و با قیمت مناسب انجام می دهند. بدین ترتیب شما می توانید برای اطلاع از قیمت شیشه خودرو ها با ما در تماس باشید.

شیشه لچکی راین v5

شیشه لچکی این خودرو در قسمت پشت درب های عقب این خودرو قرار دارد که کوچک بوده و مثلثی شکل است. این شیشه ها در گذشته در قسمت جلویی خودرو ها ساخته می شدند. درواقع کاربرد آن ها تهویه هوای داخل خودرو با هوای بیرون و همچنین ورود نور به داخل کابین بود. اما امروزه این شیشه ها معمولا در قسمت عقب خودرو ها و به صورت ثابت ساخته می شوند و قابلیت باز و بسته شدن را ندارند. بدین معنا که بیشتر به صورت تزئینی ساخته می شوند.

شیشه لچکی این خودرو از جنس سکوریت ساخته شده است. این شیشه ها معایبی هم دارند که اولین آن ها حساس بودن لبه این شیشه ها محسوب می شود. بدین گونه که اگر روی این شیشه ها ترک بیوفتد احتمال خرد شدن آن ها و ریختن تمام شیشه بسیار بالا است. بدین ترتیب این شیشه ها را نمی توان ترمیم کرد و شما مجبور به تعویض آن ها می شود. به دلیل اینکه ترمیم در مقایسه با تعویض شیشه از هزینه کمتری برخودار بوده و شما مجبور به خارج کردن شیشه فابریک خودروی خود نمی شوید. اما این موضوع بدین معنا نیست که تعویض روش بدی برای تعمیر خودرو ها است.

اما در مقابل شیشه های سکوریت 7 برابر بیشتر از شیشه های معمولی استحکام دارند و می توانند وزن 40 کیلوگرمی را نیز تحمل کنند. همچنین این نوع شیشه ها در طول خریدشان تغییر رنگ نمی دهند  و پستی بلندی ندارند.

قیمت گلس لچکی راین v5

-قیمت شیشه لچکی خودرو راین V5 (2013 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه اتومبیل عبدالهی مرکز خرید، تعمیرات و توزیع شیشه خودرو راین V5  و شیشه تمامی خودرو ها است و شما می توانید برای اطلاع از تمامی جزئیات با ما تماس بگیرید.

شیشه جلو راین R3

لازم به ذکر است که شیشه جلو راین آر 3 از جنس لمینت و دور مشکی می باشد شیشه جلو این خودرو دارای سنسور نور و باران می باشد. در قسمت شیشه عقب راین R3 از جنس سکوریت یک برف پاک کن قرار دارد. دارای سنسور هیتر و خطوط موازی می باشد.شیشه درب جلو و درب عق راین R3 نیز از جنس سکوریت می باشند.

شیشه-جلو-راین-R3

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی