شیشه جلو هیوندای i40 از نوع لمینت دور مشکی و در دو نوع سنسور دار و بدون سنسور طراحی شده است. شیشه جلو این خودرو از 3 لایه تشکیل می شود. که لایه ی میانی آن از نوع پلیمری است. که دارای uv می باشد و در برابر اشعه ی فرابنفش خورشید مقاوم است.

شیشه-جلو-هیوندای-آی-40

در ادامه می خواهیم به انواع شیشه های اصلی و ایرانی آن بپردازیم و بهترین ترمیم کننده ی شیشه اتومبیل و همچنین بهترین نصاب شیشه اتومبیل های وارداتی را به شما معرفی کنیم.

قیمت شیشه جلو هیوندای i40

قیمت شیشه جلو هیوندای آی 40 اورجینال 370/000/000 ریال
قیمت شیشه جلو hyundai I40 خارجی 160/000/000 ریال
قیمت شیشه جلو hyundai I40 چینی 100/000/000 ریال
قیمت شیشه جلو hyundai I40 ایرانی 50/000/000 ریال
قیمت ها با نصب تمام شده درج شده است.

تعویض شیشه جلو هیوندای i40

شیشه جلو این خودرو در تمام مدل های خود مشابه است حتی شیشه جلو مدل استیشن آی نیز تفاوتی ندارد. از تنوع مدل که بگذریم می رسیم به نحوه ی نصب این شیشه ، که چگونه نصبی تمیز داشته باشیم.

پیشنهاد ما در درجه ی اول شیشه اتومبیل عبدالهی است. اما اگر به هر دلیلی به جایی غیر از عبدالهی گلس مراجعه کردید به موارد زیر توجه کنید:

توجه به نوع چسبی که هنگام نصب استفاده می شود.و نحوه ی چسب کاری شیشه خودرو نیز اهمیت دارد.اگر موقع چسب کاری بیش از حد چسب روی نوار کشیده شود و یا چسب به صورت بریده بریده باشد. هر دو مورد اشتباه است. که این دو به دلیل بد دست گرفتن چسب پیش می آید و تفنگی چسب پلی اورتان باید به گونه ای باشد که چسب از بالا به پایین روی نوار بخوابد.

ایرانی-شیشه-جلو-هیوندای-i40استیشنا

بهترین نوع چسب ، پلی اورتان اصلی اروپایی است. که امروزه نمونه ی تقلبی آن در بازار بسیار مشاهده می شود. اما شیشه اتومبیل عبدالهی یه صورت عمده این چسب ها را از رابط خود در امارات تهیه می کند.

ترمیم شیشه جلو هیوندای i40

برای ترمیم شیشه جلو آی 40 باید ترک بین یک عدس تا یک سکه باشد در غیر این صورت شما باید برای تعویض شیشه اقدام کنید.اما با این وجود بهتر است یا حضوری تشریف بیارید تا کارشناس ترک را بررسی کنند. و یا از محل ترک یک ویدیو ارسال کنید تا توسط کارشناس ترمیم شیشه ما بررسی شود که آیا با ترمیم رفع می شود یا خیر؟

پس از آن می توان در مورد قیمت ترمیم شیشه هیوندای آی 40 بحث کرد که حدود 400 الی 1 میلیون تومان متغیر است.

نصب شیشه جلو هیوندای i40

مدت زمان نصب شیشه جلو hyundai I40 چند دقیقه است؟

نصب شیشه جلو hyundai I40 حدود 45 دقیقه و 15 دقیقه هم زمان نظافت خرده شیشه ها و پلیسه ها ..

ارسال شیشه جلو hyundai I40 به شهرستان هم دارید؟

بله ارسال شیشه جلو hyundai I40 به سراسر کشور فراهم است.

آیا نصب در محل برای شیشه جلو hyundai I40 دارید؟

بله نصب در محل شیشه جلو hyundai I40 در محدوده ی تهران و اطراف آن پذیرفته می شود.

قیمت شیشه جلو آی 40 ایرانی چنده؟

50/000/000 ریال ایرانی برای مشاهده ی نمونه قیمت های دیگر به جدول قیمت مراجعه کنید .

قیمت-شیشه-جلو-i40-1

علت تفاوت قیمت شیشه جلو آی 40 در بازار چیست؟

قیمت های زیادی در مورد شیشه جلو آی 40 مشاهده می شود. اما بهترین نوع آن همین 4 مدلی که به شما ارائه شده است. سایر قیمت ها مربوط به نمونه های مختلف شرکتی است. که شفافیت خوبی ندارند و ممکن است دید راننده را مختل کند.

بهترین مارک شیشه اتومبیلب آی 40 جنیون پارت اصل کره است و پس از آن به ترتیب اروپایی که با نمونه ی اصلی آن مو نمی زند و چینی و ایرانی .

نمونه ی ایرانی برند آسیا بسیار به نمونه ی اصلی شباهت دارد که از طرفی از قیمت پایین تری نسبت به 3 مدل دیگر برخوردار است.

در بین برند های ایرانی برای شیشه جلو آی 40 ابتدا آسیا شیشه و پس از آن می توانید به نمونه ی ونوس ، سایپا شیشه، امید و سپهر گیلان اشاره کرد.